Skocz do zawartości

meble biurowe na wymiar

wróć do serwisu Księgowość 42 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_mirkaruda

Guest_mirkaruda
  • Goście

Napisano 12 lipiec 2011 - 13:35

Zamówiliśmy w firmie meble na wymiar do sekretariatu szkoły.Koszt wynosi 8.400,00.Chciałam sie upewnic czy dobrze je zakwalifikowałam na paragraf 4300.Według mojej wiedzy na dzień dzisiejszy jest to prawidłowa klasyfikacja ale chciałabym znać opinie innych koleżanek.Oczywiście meble te są wycenione i będą przyjęte do ewidencji wyposażenia na koncie 013.Czekam na opinie.Dziekuje.

#2 Guest_Karmazyn

Guest_Karmazyn
  • Goście

Napisano 10 listopad 2015 - 11:46

Trochę odbiegając od tematu, po co meble do biura na wymiar? Przecież jest tyle fajnych systemów gotowych no Svenbox www.wyposazeniegaudia.pl/cat/meble-biurowe/meble-biurowe-svenbox które z powodzeniem można wykorzysrać do sekretariatu w szkole, ja osobiście mam w recepcji w naszym ośrodku wypoczynkowym.

#3 borkotek123

borkotek123

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 12 postów

Napisano 27 styczeń 2016 - 14:17

Witam,
Skontaktuj się z firmą http://www.complexoffice.pl. Działają bardzo profesjonalnie

#4 lucjanzakrzewski

lucjanzakrzewski

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 05 kwiecień 2017 - 14:57

Jak to po co? Może mają jakieś niestandardowe rozmiary pokojów w biurze, skosy albo inne wyjątkowe potrzeby? Wyposażenie biura gra duza role, a nie zawsze takie gotowe zestawy pasuja do danego pomieszczenia.

#5 Guest_mario547

Guest_mario547
  • Goście

Napisano 18 kwiecień 2017 - 10:42

Bardzo duży wybór krzeseł i foteli ma Ergoexpert. Zwłaszcza jeśli chodzi o meble biurowe, do sal konferencyjnych, na korytarze do poczekalni to mają dużo różnych wzorów. Myśmy kupowali do naszej szkoły krzesła u nich i tanio wyszło. Dobra obsługa, nie guzdrali się z zamówieniem mimo że chodziło o kilkadziesiąt sztuk.  

#6 miki44

miki44

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 20 kwiecień 2017 - 09:02

Bardzo duży wybór krzeseł i foteli ma Ergoexpert. Zwłaszcza jeśli chodzi o meble biurowe, do sal konferencyjnych, na korytarze do poczekalni to mają dużo różnych wzorów. Myśmy kupowali do naszej szkoły krzesła u nich i tanio wyszło. Dobra obsługa, nie guzdrali się z zamówieniem mimo że chodziło o kilkadziesiąt sztuk.  

fajne mebelki;) warto na tą stronkę wejśc

- Aha - przytaknął Jason. - A Matka Ziemia obiecała jej lepsze warunki, kiedy bogowie zostaną zniszczeni, ple, ple, ple.

#7 Guest_filip54

Guest_filip54
  • Goście

Napisano 24 kwiecień 2017 - 10:18

Zadowolony jestem z obsługi w sklepie Ergoexpert -ergoexpert.pl. Kupowałem u nich swój pierwszy bardziej profesjonalny fotel obrotowy do domu. Wcześniej to z kompa korzystałem na wersalce, kładłem go na ławie albo brałem laptopa na kolana. Teraz sobie siedzę wygodnie w fotelu i zdecydowanie to mi się przekłada na lżejszy kręgosłup. Wcześniej łupało mnie w krzyżu regularnie. 

#8 bwhite80

bwhite80

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 44 postów

Napisano 24 kwiecień 2017 - 14:20

Jeśli chodzi o fotele biurowe, to ja też zamawiałam sobie ostatnio taki do pracy w domu. Świetny wybór krzeseł obrotowych / biurowych, zwał jak zwał :), mają w sklepie 10chairs.pl, możecie sobie zobaczyć też takie bardziej wypasione, gabinetowe http://www.10chairs....tele-gabinetowe :)

#9 fashion.victim

fashion.victim

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 818 postów

Napisano 26 kwiecień 2017 - 07:04

Do biura niekoniecznie są potrzebne meble na wymiar, ale jeżeli ktoś bardzo chce, to może się właśnie tak wykosztować.

#10 Fizo

Fizo

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 654 postów

Napisano 29 kwiecień 2017 - 12:35

Na wymiar tak, ale kiedy mamy własny lokal.

#11 karo8605

karo8605

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 29 kwiecień 2017 - 12:44

w domu owszem, posiadam stoły drewniane robione na zamówienie ale to tylko dlatego, że nie mogłem trafić na taki jaki bym chciał, ale do biura faktycznie można wykorzystać gotowe rozwiązania. Ale ostatecznie co kto lubi :) i kto bogatemu zabroni :)

#12 kitki

kitki

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 79 postów
  • LokalizacjaZielona Góra

Napisano 30 kwiecień 2017 - 16:44

Czasem nie ma innego wyjścia i trzeba skorzystać z mebli robionych na wymiar. Przy okazji można mieć wówczas wpływ na dobór obrzeży meblowych tego typu http://www.schilsner.pl/. Możemy w ten sposób stworzyć meble od A do Z takie, jak nam odpowiadają. Firma ta cieszy się pozytywną opinią wśród klientów.

#13 Guest_dawid33

Guest_dawid33
  • Goście

Napisano 10 maj 2017 - 14:41

Myśmy jakiś czas temu nawiązali współpracę z firmą Meblomex w temacie mebli biurowych i zamówiliśmy do nich zestaw Hero. Bardzo fajna, porządna konstrukcja, wszystko zrobione na czas tak jak się umawialiśmy. Bardzo wygodną rzeczą u nich jest, że zajmują się zleceniami całościowo - od doradztwa, przez produkcję po transport i montaż. Telefon do nich jest na meblomex.com.pl.

#14 Guest_DominikZ

Guest_DominikZ
  • Goście

Napisano 12 maj 2017 - 08:36

Nasze meble trochę jeszcze nam posłużą, maja dopiero dwa lata i nie narzekamy na jakość. Jedynie co to wymieniliśmy teraz fotele w gdmmeble.pl. Udało się nam kupić u nich marki Halmar, a to jedne z lepszych jakie można w ogóle spotkać w naszych sklepach, a że była promocja to żal było z niej nie skorzystać. W każdym razie pracownicy bardzo je sobie chwalą, ze są super wygodne.

#15 Robertson

Robertson

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 85 postów

Napisano 21 maj 2017 - 12:40

Bardzo ważnym elementem wyposażenia biura są fotele biurowe http://fotele-biurowe.biz.pl/ To właśnie na nich siedzimy wiele godzin każdego dnia i to od ich jakości i wykonania zależy, czy nasze kręgosłupy będą zdrowe.

#16 ala233

ala233

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 303 postów

Napisano 24 czerwiec 2017 - 22:33

Ja mam u siebie zamontowany regał do piwnicy. Tani, ustawny, solidny i łatwo można połączyć z kolejnymi regałami. 

#17 anigrama

anigrama

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 36 postów

Napisano 26 czerwiec 2017 - 11:04

Na wymiar zamawiałam tylko meble kuchenne :) I jeśli chodzi o meble kuchenne Warszawa, to mogłabym polecić sprawdzonego wykonawcę. Jednak meble do biura kupowaliśmy gotowe - wybór jest tak duży, że nie ma problemu, aby coś wybrać. Chyba że wnętrze jakieś nieustawne? 

#18 Guest_aslantt

Guest_aslantt
  • Goście

Napisano 25 sierpień 2017 - 15:05

Sklep Ergo ma duży wybór krzeseł i foteli, na stronie ergoexpert.pl masz całą ofertę. Niedawno przy okazji remontu biur wymienialiśmy też meble i sporo mebli zamawialiśmy od nich. Szczególnie wygodne są fotele Profim, mi najbardziej ta marka osobiście odpowiada. Wygodnie, bezpiecznie, z dużą mobilnością, i też jeśli chodzi o sam design to fotele są ciekawie zaprojektowane, nie ma nudy.

#19 MajaW

MajaW

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 30 sierpień 2017 - 15:44

Podstawa to estetyczne i wygodne meble + niezbyt krzykliwe dodatki. My też ostatnio zamawialiśmy meble do naszego nowego biura. Chodziło nam o coś prostego i jednocześnie funkcjonalnego. Proste szafki z dobrym dostępem do segregatorów, ale bardzo praktyczne - takie, żeby cały dział księgowości był zadowolony. Pracujemy na open space i chcieliśmy, aby nasze nowe biuro wreszcie wyglądało profesjonalnie. Zdecydowaliśmy się na takie zestawy: http://kjk.com.pl/kolekcja/ergo/ Naprawdę polecam, wygląda super!

#20 Binczycka

Binczycka

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 9 postów

Napisano 30 sierpień 2017 - 21:08

Pytanie czy zawsze muszą być na wymiar meble czy to nie fanaberia, bo ja kupowałam w ostateczności meble w Ikea i Reed & White, bo bardziej mi się opłacało niż robić na wymiar wszystko

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych