Kategorie
Skocz do zawartości

RMUA co miesiąc czy raz na rok


Gość Sonia
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkichmam pytanieczy wydajecie RMUA co miesiąc wszystkim nie czekając na wniosek pracownika , czy czekacie na koniec roku i wydacie zestawienie za cały rok do końca lutego.Jeśli ten drugi sposób to proszę o info jak w płatniku znaleźć taką opcję żeby wydrukować zestawienie za cały rok?z góry dziękuję za pomoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na żądanie osoby ubezpieczonej płatnik składek jest obowiązany przekazać jej - nie częściej niż raz na miesiąc - informacje zawarte w raportach przekazanych do ZUS za miesiąc poprzedni (art. 41 ust. 8b ustawy o sus).U mnie po staremu, gdyż nie każdy ma legitymację ubezpieczeniową. Pracownicy chcą i dajemy ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...