Skocz do zawartości

Zdjęcie

Nie zawsze trzeba płacić za wywożenie śmieci

wróć do serwisu Sektor Publiczny 26 odpowiedzi w tym temacie

#21 Guest_wisi mi to

Guest_wisi mi to
  • Goście

Napisano 30 marzec 2019 - 00:06

Śmieci komunalne wrzucamy do kubłów, i tyle... pamiętajcie natomiast, że Transportem Odpadów Niebezpiecznych musimy zająć się na własną rękę. hahaha mam to w d i ląduję nawet puszki po gazie do śmieci

#22 gorgon

gorgon

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 272 postów

Napisano 29 lipiec 2019 - 14:49

Nie bardzo rozumiem sformułowania, że nie trzeba płacić za wywożenie śmieci... chyba że w przypadku kiedy one mają trafić do lasu co jest nielegalne. Żeby wszystko było zgodne z prawem i żeby otrzymać kartę przekazania odpadu to korzysta się z tego typu usług http://eko-logis.com...sob-prywatnych/ . Wywóz swoje oczywiście kosztuje, ale nie są to duże kwoty

#23 Guest_letnik sporadyczny

Guest_letnik sporadyczny
  • Goście

Napisano 12 grudzień 2019 - 15:48

Jestem na działce 2 tygodnie a płacę za rok. w zimie nikt tam z przedsiębiorstwa odbierającego śmieci nie zajeżdża. mniej przejem niż zapłacę za odpady. Gdzie tu logika. Może wystarczy oświadczenie o pobycie i wiara w ludzi. Co Gminy robią z pieniędzmi od właścicieli działek letniskowych skoro przez większość roku domki stoją puste i śmieci brak?

#24 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 25 grudzień 2019 - 23:52

Dlaczego.ja mam im udowadniać.oni mają problem więc niech mi udowodnia

#25 Guest_sdfsfd

Guest_sdfsfd
  • Goście

Napisano 02 czerwiec 2020 - 20:51

Lepiej wy***ać gdziekolwiek niż płacić tym złodziejom. Cena za śmieci jak w Niemczech tylko idioci zapomnieli że my nie zarabiamy w euro.

#26 Guest_jan

Guest_jan
  • Goście

Napisano 28 lipiec 2020 - 23:16

Na działce rekreacyjnej nie byłem przez ponad 2 lata. Teraz dostałem wezwanie do przesłania dowodu, że ponoszę opłaty za wywóz odpadów komunalnych, których tam nigdy nie wytwarzałem. Przesłałem im dowód wpłaty i rozliczenie ze spółdzielni mieszkaniowej, w której te opłaty ponoszę na bieżąco. Nie sądzę jednak, że zostanie to uznane bo przecież mogłem się rozdwoić i wytwarzać odpady jednocześnie w dwóch miejscach. Prędzej sprawa skończy się w sądzie.

#27 Guest_jan

Guest_jan
  • Goście

Napisano 28 lipiec 2020 - 23:17

Na działce rekreacyjnej nie byłem przez ponad 2 lata. Teraz dostałem wezwanie do przesłania dowodu, że ponoszę opłaty za wywóz odpadów komunalnych, których tam nigdy nie wytwarzałem. Przesłałem im dowód wpłaty i rozliczenie ze spółdzielni mieszkaniowej, w której te opłaty ponoszę na bieżąco. Nie sądzę jednak, że zostanie to uznane bo przecież mogłem się rozdwoić i wytwarzać odpady jednocześnie w dwóch miejscach. Prędzej sprawa skończy się w sądzie.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych