Kategorie
Skocz do zawartości

szkolenia dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta

Gość Gość
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

hej1.Chciałem zapytać czy ktoś słyszał z Państwa o szkoleniach dla osób indywidualnych ktorych program może być dopasowany do klienta na podstawie wskazówek klienta? Na przykład klient kuma rachunek zysków i strat bo gdzies się już nauczył ale ma braki gdy chodzi o wiedze z bilansu a także z przeplywów pieniężnych. Klient nie chce drugi raz przerabiać rzis tylko interesują go rzeczy których nie potrafi. Czy są gdzieś takie szkolenia?2. Chciałem zapytać czy Państwo zgadzacie się z tym, ze prośba o korepetycje z rachunkowości u biegłego rewidenta lub praktykujacego głownego księgowego to pomysl troche niepoważny? Ja mam wrażenie że tacy ludzie maja bardzo poważną pracę i już poza nią nie będą się chcieli zajmować ' korepetycjami' a jeżeli już to czas swój tak bardzo cenią , że takie zajęcia były by bardzo drogie. Prośba o opinie.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
 Udostępnij

• Dodaj nową pozycję...