Skocz do zawartości

Sale konferencyjne, firmy eventowe, firmy szkoleniowe

wróć do serwisu Księgowość 122 odpowiedzi w tym temacie

#81 Marek O

Marek O

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 896 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 26 czerwiec 2017 - 13:14

Szukając wyposażenia do sali konferencyjnej, możecie także sprawdzić tablice oferowane w https://tableo.eu/. Mają tu tablice suchościeralne, magnetyczne czy też korkowe. Moim zdaniem oferta naprawdę godna uwagi. 

#82 DanielNieznanowski

DanielNieznanowski

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 122 postów

Napisano 29 czerwiec 2017 - 12:33

Ja już odbyłem w swoim życiu kilka szkoleń i jak najbardziej podobało mi się w ośrodku Dwa Bratanki http://www.dwabratanki.pl/szkolenia-rzeszow w Rzeszowie. Pewno w dużej zasłudze to za przyczyną ludzi z którymi byłem, ale ogólnie cały wyjazd był dobrze zorganizowany. Pod każdym względem.

#83 bayla31

bayla31

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 47 postów

Napisano 28 lipiec 2017 - 15:52

Jeśli chodzi o sale do wynajęcie Warszawa, to mogę polecić centrum Business Room, sal mają łącznie chyba 8, są fajnie wyposażone i urządzone. Duży komfort dla uczestników :) Atutem jest lokalizacja - przysłowiowy rzut beretem od ścisłego centrum Warszawy, bo to przy Grójeckiej :)

#84 bayla31

bayla31

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 47 postów

Napisano 28 lipiec 2017 - 15:54

Pozostając w temacie - jeśli chodzi o sprzęt na konferencję, to polecam firmę 3tech - kompleksowo ogarniają sprzęt i jego obsługę zarówno na te mniejsze, jak i te duże eventy :) Też miałam przyjemność z nimi kilka razy współpracować.

#85 cris02

cris02

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 357 postów

Napisano 01 sierpień 2017 - 11:13

Ja byłem kiedyś na konferencji w hotelu best western efekt express w krakowie. Duża i ładna sala konferencyjna, w pełni multimedialna. Na duży plus zasługuje to, że obiekt to hotel i jest restauracja.

#86 cris02

cris02

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 357 postów

Napisano 17 wrzesień 2017 - 15:43

A jesli chodzi o imprezy integracyjne, o samą organizację, to bardzo fajna jest firma "Tropem Przygody". Zawsze organizują u nas świetne imprezy, ostatnio na przykład była gra miejska :D

#87 Guest_Niemira

Guest_Niemira
  • Goście

Napisano 18 wrzesień 2017 - 11:09

Jeśli chodzi o ciekawe miejsce na zorganizowanie konferencji czy innego spotkania biznesowego to polecam Hotel Diament w Zgierzu. Znajdują się tam dwie dobrze wyposażone sale które mogą pomieścić nawet do 300 osób. Polecam również z skorzystanie z przepysznego cateringu.Blisko znajduje się ośrodek rekreacyjny Malinka oraz łowisko Ciosny. hotel-diament.com.pl

#88 marikaa

marikaa

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 88 postów

Napisano 10 październik 2017 - 15:31

Ok wiadomo sala na taką konferencję jest ważna ale całość organizacji nie ogranicza się przecież jedynie do znalezienia odpowiedniej lokalizacji :) Warto też zadbać o dobrej jakości gadżety reklamowe z logo firmy lub promocją głównego produktu czy usługi :) Zerknijcie sobie na ofertę firmy Inventini w tym zakresie http://inventini.com...sole-reklamowe/ . Przystępne ceny, realizacja indywidualnych projektów klientów.

#89 CKiR Orle Gniazdo Szczyrk

CKiR Orle Gniazdo Szczyrk

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 16 październik 2017 - 14:15

Drodzy Forumowicze,

Jeżeli interesują Państwa sale konferencyjne w Szczyrku to serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą Centrum Kongresów i Rekreacji Orle Gniazdo Szczyrk.

W ofercie posiadamy 14 w pełni wyposażonych sal konferencyjnych, które łącznie mogą pomieścić równocześnie ponad 1500 osób (najmniejsza przeznaczona jest dla grup do 10 osób, największa dla grup 500-osobowych). Wszystkie sale zlokalizowane są na jednym poziomie.

Dysponujemy ponad 550 miejscami noclegowymi z widokami na panoramę Beskidów, w pokojach z TV i własnymi łazienkami, które sprawią, że nocleg w Szczyrku będzie przyjemny i komfortowy! 

W naszym obiekcie znajduje się 5 punktów gastronomicznych: Restauracja Orle Gniazdo, Bar 6. Piętro (widokowa kawiarnia), Restauracja Huta Smaków z daniami a'la carte, Disco Bar i Ogród Grillowy.

Jesteśmy największym obiektem konferencyjnym w Szczyrku i jednym z największych w Polsce. Mamy zaplecze, dzięki któremu uczestnicy konferencji i szkoleń będą mogli zrelaksować się w naszej strefie SPA, korzystać z masażu, sauny, jacuzzi, basenu letniego, bilardu, ping-ponga, dużych szachów i wielu innych atrakcji.  

Na Państwa życzenie jesteśmy w stanie zorganizować również różnego rodzaju imprezy integracyjne, w Restauracji która może pomieścić ponad 600 gości lub w prawdopodobnie najwyżej położonym namiocie sferycznym w Polsce. 

Zapraszamy do rezerwacji terminów! 

#90 Onstappent

Onstappent

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 278 postów

Napisano 16 październik 2017 - 22:30

Jeśli chodzi o catering na takie szkolenia czy konferencje, to koniecznie rozważ opcję catering arts. pracowali dla mnie przy ogranizacji jednej konferencji i na prawdę spisali sie na medal.

#91 Ajlar

Ajlar

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 73 postów

Napisano 17 październik 2017 - 18:40

Jeśli szukacie miejsca na konferencje w stolicy albo okolicach to mogę polecić Wam fajny hotel pod Warszawą. Zerknijcie sobie na ofertę http://www.hotellamberton.pl/home/ , w hotelu Lamberton można zorganizować konferencję na dużą ilość osób. Hotel oferuje dobrze wyposażone i klimatyzowane sale konferencyjne, catering, obsługę oraz miejsca noclegowe w komfortowych pokojach. Do Lambertonu jest wygodny dojazd, hotel położony jest nieopodal autostrady A2. 

#92 Guest_Sławek

Guest_Sławek
  • Goście

Napisano 19 listopad 2017 - 23:16

Bardo dobrą ofertę posiada Zajazd u Przemka w Zgierzu. Znajduję się blisko autostrady A2. Znajdują się tam cztery dobrze wyposażone sale o różnej wielkości. Atutem jest możliwość noclegów dla gości oraz restauracja. 

#93 jol33

jol33

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 37 postów

Napisano 27 listopad 2017 - 10:04

Wykorzystywał ktoś z Was na swoich eventach technologię taką jak ekrany dotykowe? My zazwyczaj sięgamy po bardziej standardowe rozwiązania, ale na kolejny event szukamy czegoś WOW, widziałam, że Multiwizja - firma, która nas w tym zakresie obsługuje - ma bardzo fajne systemy dotykowe właśnie :)

#94 fashion.victim

fashion.victim

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 971 postów

Napisano 29 listopad 2017 - 10:56

Nie, nie mieliśmy styczności z takim sprzętem, nie było potrzeby

#95 jedzej1988

jedzej1988

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 08 grudzień 2017 - 23:11

Jeśli szukacie sal szkoleniowych lub konferencyjnych to prężnie rozwijającym się ośrodkiem biznesowym udostępniającym takie sale, sale konferencyjne jest Centrum Przedsiębiorczości i Biznesu "Dąbie" we Wrocławiu. Miejsce mieści się w centrum blisko m.in. Politechniki Wrocławskiej. Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej centrum http://zajezdniadabie.pl/

#96 wowowicz

wowowicz

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 46 postów

Napisano 23 grudzień 2017 - 18:01

A usługi cateringowe Warszawa - kogo polecacie w tym obszarze? Macie jakiś pomysł, do kogo się zwrócić? Chodzi o catering na jubileusz firmy, musi być elegancko i z klasą, pyszne i ładnie podane. Podpowiecie coś?

#97 Kamila89

Kamila89

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 12 marzec 2018 - 15:07

A widzieliście już może ogólnopolski portal rezerwacji sal o nazwie Spotello? Jest to o tyle przydatne, że w jednym miejscu można wyszukiwać, porównywać i rezerwować sale online we wszystkich dużych miastach Polski. Jeśli jesteś trenerem lub często organizujesz konferencje i szkolenia - warto sprawdzić :) Przykładowo pod tym linkiem są sale szkoleniowe w Warszawie

#98 marikaa

marikaa

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 88 postów

Napisano 13 kwiecień 2018 - 05:16

Jak widać jest w czym wybierać :) Jeśli szukacie jakiegoś sprawdzonego miejsca w stolicy to ja polecam hotel DoubleTree. Choć nie znajduje się w ścisłym centrum miasta to połączenie z nim jest świetne i bezproblemowe. Mają doświadczenie w organizowaniu konferencji, zapewniają przestronne sale ( z dostępem do światła dziennego ) dodatkowo pełne wyposażenie konferencyjne, nie trzeba martwić się o sprzęt. W pakiecie wiosennym cena za osobę to tylko 169 zł netto. Warunkiem skorzystania z oferty jest grupa uczestników od 20 do 100 oraz rezerwacja co najmniej 20 pokoi. Orientuje się bo kilka dni temu rezerwowałem tam termin na początek maja :)

#99 barbetka87

barbetka87

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 27 postów

Napisano 01 maj 2018 - 14:28

Polecam lekturę tego artykułu https://www.biznesev...mprezy-biurowe/ - można się dowiedzieć, w jaki sposób nowoczesne technologie mogą uatrakcyjnić event :) 

#100 miiisiek

miiisiek

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 14 postów

Napisano 11 maj 2018 - 08:52

Na pewno odpowiedni wybór sali szkoleniowej będzie miał bezpośredni wpływ na jakość przeprowadzanych konferencji oraz szkoleń. Ja od siebie mogę polecić te sale szkoleniowe http://www.hotelwite...nce-centre.html. Lokalizacja - Kraków.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych