Skocz do zawartości

Sale konferencyjne, firmy eventowe, firmy szkoleniowe

wróć do serwisu Księgowość 121 odpowiedzi w tym temacie

#21 szybkibill

szybkibill

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 08 październik 2014 - 14:01

Teraz to konferencje można zorganizować dosłownie wszedzie.

#22 Krakowiak

Krakowiak

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 27 postów

Napisano 09 październik 2014 - 14:45

Pod względem jakości i standardu jak dla mnie najlepsze na konferencje są hotele. Jedna z lepszych na jakich byłam firma zorganizowała w krakowskim Best westernie na Opolskiej. Miesjce bardzo dobrze wyposażone, nowoczesne, nie ma problemu z wifi. I blisko do starego miasta, a tam już można zaszaleć :)

#23 Guest_Paulina

Guest_Paulina
  • Goście

Napisano 15 październik 2014 - 13:10

Wybór sali jest ważny względem wydajności, takie jest moje zdanie.

Podając dla przykładu Bayjonn, przy świetle dziennym (bo tam jest do niego dostęp) nie męczyłam się tak (mimo,że tematyka  spotkania była męcząca)  jak np. w zamku, gdzie konferencje były w piwnicach bez dostępu do światła i świeżego powietrza. 

Kolorystyka sali też ma duże znaczenie, jasne kolory, nowoczesny wystrój tak nie usypiają jak "naciapane dywany" i starodawne tapety. Jednak wybór sali wbrew pozorom nie jest takim łatwym zadaniem, warto więc posiłkować się opinią.

#24 alex31

alex31

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 36 postów

Napisano 21 październik 2014 - 17:51

Na Twoim miejscu szukałabym jakiegoś dobrego hotelu.

Z tego co wiem, BW Felix ma całkiem fajne zaplecze konferencyjne: http://www.bwfelix.pl/

Nie wiem, jak to wygląda cenowo, ale na pewno warto wziąć pod uwagę to miejsce.

#25 just.do.it

just.do.it

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 9 postów

Napisano 27 październik 2014 - 15:49

A korzystał ktoś sal konferencyjnych oferowanych w  http://www.mojekonferencje.pl/ i może polecić? Słyszałam o nich dużo...I myślę czy nie skorzystać

#26 kliner

kliner

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 72 postów

Napisano 13 kwiecień 2015 - 10:58

A gdzie przeważnie śpicie po konferencjach w Stolicy? Wybieracie centrum miasta czy jedziecie do jakiegoś hotelu przed Warszawą ze względu na ceny? Może ktoś napisać, gdzie śpi? 

#27 Guest_Jola

Guest_Jola
  • Goście

Napisano 20 maj 2015 - 15:44

Hotel Borowiecki w Łodzi jest bardzo dobrze wyposażony. Mają kilka sal, jedna mieści około 200 osób, także można robić duże eventy

#28 Snt

Snt

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 514 postów

Napisano 06 lipiec 2015 - 14:22

Bardzo dobre miejsce na konferencje i eventy jest koło Leszna na trasie Poznań - Wrocław Hotel Sułkowski - http://www.hotelsulk....pl/konferencjedobrze przygotowane sale, dobrze wyposażone. W zasadzie braliśmy udział w jednym evencie było tam sporo bo około 3000 ludzi, ale to nie maks bo największe jakie organizowali to ponad 6 tys. W pobliżu hotelu jezioro i plaża. Także miejsce na tego typu konferencje bardzo fajne. 

#29 kamakambo

kamakambo

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 28 postów

Napisano 10 wrzesień 2015 - 12:40

ja proponuję miejsce pomiędzy...obok miasta, jednak z dostepem do natury. Bylismy na biznesowym wyjezdzie koło Olsztyna. Sale konferencyjne, do teog możliwośc korzystania ze Spa hotelowego  http://hotelmarinaclub.pl Naprawde przyjemnie, Tym bardziej, że fajna przestrzeń i profesjonalne podejście personelu. Polecam szczerze.

świat jest piękny:)

#30 Guest_kosmo

Guest_kosmo
  • Goście

Napisano 21 wrzesień 2015 - 08:46

ja mialem okazje byc na konferencji w Holland House www.hollandhouse.pl/ -organizacja pierwsza klasa, a do tego sam hotel to ten z rodzaju luksusowych wiec ci co lubia wysoki standard to polecam

#31 jorrgus

jorrgus

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 33 postów

Napisano 21 wrzesień 2015 - 10:05

Muszę zrobić szkolenie w Warszawie i pilnie poszukuję sali, hotelu z miejscem dla około 40 osób. Chodzi o wyższy standard, zwykła świetlica mnie nie interesuje.

#32 Guest_MateuszBartyzel

Guest_MateuszBartyzel
  • Goście

Napisano 23 wrzesień 2015 - 09:39

W Warszawie jest hotel Rialto (pięciogwiazdkowy) i posiada sale konferencyjne dla nawet jak dobrze pamiętam 50 osób. Myślę że standard powinien Cię zadowolić smile.png

#33 Guest_Marek

Guest_Marek
  • Goście

Napisano 08 październik 2015 - 20:25

moja firma zorganizowała konferencję w www.excelsior.com.pl hotel w samym centrum zakopanego więc wszędzie mieliśmy blisko, sala konferencyjna profesjonalnie wyposażona, obsługa na najwyższym poziomie, widać, że posiadają doświadczenie w organizacji tego typu spotkań

#34 Guest_Elka

Guest_Elka
  • Goście

Napisano 09 październik 2015 - 11:39

Ja jak organizowałam konferencję to długo szukałam firmy, która zaprojektuje mi stoisko wystawiennicze, ale w końcu trafiłam na www-art-co.com.pl przygotowali obrandowane moją marką stoisko, w pełni profesjonalne i porządnie wykonane

#35 Guest_viollla

Guest_viollla
  • Goście

Napisano 29 październik 2015 - 22:31

Moim zdaniem jednym z lepszych miejsc na organizacje konferencji jest Hotel Nadmorski w Gdyni. Ma świetne zaplecze konferencyjne i obsługę. Do tego bliskość morza - idealne.

#36 Guest_nadja12

Guest_nadja12
  • Goście

Napisano 30 październik 2015 - 09:12

Ja niedawno miałam przyjemnośc uczestniczenia w konferencji organizowanej w Hotelu Remes w Opalenicy niedaleko Poznania. Świetne, ekskluzywne miejsce, doskonale zaplecze konferencyjne w przepięknym wnętrzu.

#37 grazynka12345

grazynka12345

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 15 postów

Napisano 04 listopad 2015 - 14:32

Zielona Polana w Łączkach. W miastach kompletnie nie ma sensu korzystanie  z takich ofert. W Zielonej Polanie integracja na 2 dni z noclegami, kuligiem, grillowaniem, imprezą wyjdzie was mniej niż sama konferencja w mieście. Jak dla mnie to jest całkowicie pozbawione sensu.

W Zielonej Polanie byłam na kilkudniowym szkoleniu i bardzo sobie chwalę. Nasza grupa była na wiosnę więc kulig odpadł, ale mieliśmy inne godne polecenia atrakcje. Polecam!

#38 Guest_pisi123

Guest_pisi123
  • Goście

Napisano 22 listopad 2015 - 21:53

mysleliscie o zorganizowaniu konferencji w hotelu Nadmorski  w Gdyni? polecam sprawdzic, maja bardzo fajną i rozbudowaną ofertę biznesową.

#39 Guest_adrianaa

Guest_adrianaa
  • Goście

Napisano 22 listopad 2015 - 22:07

dużo sie naszukałam,ale w końcu trafiłam na salę idealną. Znajduje się ona w HOtelu Remes, 30 km od Poznania. Musicie sprawdzić sami, polecam zajrzeć na stronę - miejsce zachwyci Was od razu!

#40 patiks

patiks

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 2164 postów

Napisano 24 listopad 2015 - 08:00

Proszę tutaj - http://www.konferent...wowe-plasmawall

Generalnie należy stawiać na jakość. Każdy element powinien być dobrany tak, aby budował pozytywny wizerunek całego spotkania, bo przecież głównie o taki przekaz tutaj chodzi.

http://twojanowafigura.pl/ - poznaj Slimunox

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych