Skocz do zawartości

Zdjęcie

WROCŁAW - szukam pracy w biurze rachunkowym

szukam pracy księgowy biuro biuro rachunkowe praca dla księgowego praca w biurze wrocław

wróć do serwisu Księgowość Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 MarcinGłuszkowski

MarcinGłuszkowski

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 09 sierpień 2012 - 19:07

Dzień dobry. Mam na imię Marcin i bardzo chciałbym pracować w księgowości. Z rachunkowością wiążę swoją dalszą przyszłość i w tym kierunku zamierzam się rozwijać. Posiadam wiele cech, które pozwolą mi na dobre wykonywanie zawodu księgowego. Jestem bardzo dokładny, skrupulatny, cierpliwy i lubię pracę z dokumentami.Dodam, że posiadam 10 lat doświadczenia zawodowego w sprzedaży i obsłudze klienta.Moje kompetencje zawodowe obejmują m.in. praktyczną znajomość przepisów ustawy o rachunkowości, prawa podatkowego, VAT, właściwe interpretowanie przepisów i ustaw, analizowanie danych i wyciąganie trafnych wniosków, kontrolowanie dokumentów księgowych, nawiązywanie i budowanie relacji z Klientami.W ciągu ostatnich 2 lat ukończyłem kursy organizowane przez SKwP, w tym kurs II stopnia kończący się egzaminemi nadaniem tytułu samodzielnego księgowego. W tym roku skończyłem także studia podyplomowe na kierunku "Rachunkowość i podatki" organizowane przez Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu.Obecnie bardzo chciałbym zdobyć doświadczenie zawodowe i rozpocząć pracę jako księgowy. Szukam możliwości zatrudnienia w biurze rachunkowym lub dziale księgowym.Będę bardzo wdzięczny jeśli ktoś z Państwa dysponowałby informacjami o osobach, do których mógłbym się zwrócić w sprawie znalezienia zatrudnienia. Z góry dziękuję za okazaną pomoc.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: szukam pracy, księgowy, biuro, biuro rachunkowe, praca dla księgowego, praca w biurze, wrocław

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych