Kategorie
Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry. Mam na imię Marcin i bardzo chciałbym pracować w księgowości. Z rachunkowością wiążę swoją dalszą przyszłość i w tym kierunku zamierzam się rozwijać. Posiadam wiele cech, które pozwolą mi na dobre wykonywanie zawodu księgowego. Jestem bardzo dokładny, skrupulatny, cierpliwy i lubię pracę z dokumentami.Dodam, że posiadam 10 lat doświadczenia zawodowego w sprzedaży i obsłudze klienta.Moje kompetencje zawodowe obejmują m.in. praktyczną znajomość przepisów ustawy o rachunkowości, prawa podatkowego, VAT, właściwe interpretowanie przepisów i ustaw, analizowanie danych i wyciąganie trafnych wniosków, kontrolowanie dokumentów księgowych, nawiązywanie i budowanie relacji z Klientami.W ciągu ostatnich 2 lat ukończyłem kursy organizowane przez SKwP, w tym kurs II stopnia kończący się egzaminemi nadaniem tytułu samodzielnego księgowego. W tym roku skończyłem także studia podyplomowe na kierunku "Rachunkowość i podatki" organizowane przez Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu.Obecnie bardzo chciałbym zdobyć doświadczenie zawodowe i rozpocząć pracę jako księgowy. Szukam możliwości zatrudnienia w biurze rachunkowym lub dziale księgowym.Będę bardzo wdzięczny jeśli ktoś z Państwa dysponowałby informacjami o osobach, do których mógłbym się zwrócić w sprawie znalezienia zatrudnienia. Z góry dziękuję za okazaną pomoc.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
 Udostępnij

• Dodaj nową pozycję...