Kategorie
Skocz do zawartości

Źródła finansowania praca licencjacka

Gość Przemek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jestem studentem 3 roku studiów licencjackich. Jako temat pracy licencjackiej wybrałem sobie źródła finansowania MŚP, zainteresowało mnie to zagadnienie lecz teraz cały czas zastanawiam się nad tym jak mogłaby wyglądać część praktyczna tej pracy. Może mógłby ktoś mnie nakierować na właściwy tok myślenia i jakiś ciekawy pomysł. Z góry dziękuję za pomoc.

MŚP to małe i średnie przedsiębiorstwa.W takiej pracy ciężko o część praktyczną, możesz podac np. przykłady programów unijnych i ich poziom realizacji itp. np. skupić się na Aniołach Biznesu i Inkubatorach Przedsiębiorczosci , podać przykłady, bądź rozwinąć temat dotacji unijnych. W takiej pracy najlepiej 4 rozdziały i w czwsrtym same przykłady.

Część praktyczna - Bankowe,pozabankowe źródła finansowania. Może jakaś ankieta i wyniki tej ankiety, z czego najczęściej, najchętniej i z jakich powodów korzystają przedsiębiorstwa, jak wygląda to przestrzeni lat. Jakieś tabelki, wykresy, oprocentowanie, tarcza podatkowa, wady i zalety. Może ze strony GUS'u uda się ściągnąć jakieś dane.

• 6 lat później...

Najlepiej byłoby porozmawiać o tym z promotorem. Chyba trudno byłoby uzyskać takie informacje od konkretnej firmy. Tutaj można znaleźć trochę informacji o źródłach finansowania przedsiębiorstw: blueoak.pl Wybór źródeł finansowania zależy przede wszystkim od indywidualnej sytuacji danego przedsiębiorstwa, więc pisać ogólnie o tym może być trudno.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
 Udostępnij

• Dodaj nową pozycję...