Skocz do zawartości

Zdjęcie

Szukanie klientów w internecie mało popularne wśród mikro firm

wróć do serwisu Moja Firma 12 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moja Firma

Admin Moja Firma

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 102231 postów

Napisano 07 sierpień 2012 - 12:28

Zaledwie jedna trzecia mikro firm ogłasza się w internecie, aby pozyskać klientów lub kontrahentów. Jeśli już to robią, to w serwisach branżowych. Drobni przedsiębiorcy sporadycznie korzystają natomiast z serwisów społecznościach, na przykład Facebooka. Powrót do artykułu: Szukanie klientów w internecie mało popularne wśród mikro firm

#2 Guest_judara

Guest_judara
  • Goście

Napisano 07 sierpień 2012 - 12:30

Bo po prostu te firmy nie potrafią wykorzystać możliwości jakie daje internet. Firma FunkyMedia zrobiła mojej firmie brukarskiej stronę www. Dosyć prostą bo takiej chcieliśmy. W pierwszych dwóch miesiącach z sieci miałem dwóch dużych klientów, a patrzyłame na internet bardzo sceptycznie. Najważniejsze, że są efekty - teraz pracujemy również nad promocją w sieci.

#3 Guest_kapelski

Guest_kapelski
  • Goście

Napisano 08 sierpień 2012 - 11:56

Ale w jaki sposób nad promocją w sieci? Przez pozycjonowanie, jakieś linki sponsorowane, banery?

#4 Guest_judara

Guest_judara
  • Goście

Napisano 09 sierpień 2012 - 12:02

Pozycjonowanie i profil na Facebooku. Wiem, że może to nie jest tematyka dobra dla Facebooka, ale jednak zebraliśmy sporo fanów i o dziwo są tam osoby, które faktycznie mogą być naszymi klientami. Celujemy w ludzi zamożnych, a wydawać by się mogło, że ci nie korzystają z takich serwisów. Miło jest być zaskoczonym w ten sposób - sądzę że nawet ten Facebook wyjdzie nam na plus.

#5 Dobronim

Dobronim

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 05 wrzesień 2012 - 10:16

Polecam ciekawy artykuł do poczytania:www.pozycjonowanie.ideo.pl/pozycjonowanie-blog/art64,nowoczesny-pr-w-e-wydaniu-czyli-zintegrowane-otaczanie-konsumenta.htmlTaki dość ogólny ale zanim zabierzemy się za wybieranie firmy pozycjonującej albo analizowanie strategii działań - myślę, ze może się okazać potrzebny.

#6 Guest_judara

Guest_judara
  • Goście

Napisano 12 grudzień 2012 - 13:25

Wybierając pozycjonowanie rzeczywiście warto wiedzieć cokolwiek na temat tych działań, bo w przeciwnym wypadku możecie w głupi sposób wydać pieniądze.Funkymedia dobrało mojej firmie tak frazy, że zarabiamy, a doskonale wiem, że wcale nie każdy przygotowuje takie wyceny. Pojawiają się w nich wyceny, które tak naprawdę nie dają kompletnie nic.

#7 Piotr Jesionek

Piotr Jesionek

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 163 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 12 grudzień 2012 - 13:31

Znałem kiedyś firmę, która nastawiała się na pozycjonowanie. Byli w tym dobrzy. Wpisanie jakiejś pospolitej frazy związanej z ich branżą umiesczało ich w google na kilku czołowych miejscach. Tylko że tej firmy już nie ma.Pozycjonowanie to nie tylko google rank.

Wdrożenia i serwis Comarch ERP XL / Optima. Autoryzowany partner Comarch. http://www.prospeo.com.pl. Szkolenia Comarch Optima. http://www.comarchsz...ptima-szkolenia

#8 Guest_Adrian

Guest_Adrian
  • Goście

Napisano 20 lipiec 2016 - 15:54

Wszystkim, którzy borykają się z problemem małej ilości klientów, polecam zapoznać się z usługą www.megatarget.pl. Dostarczają gotową listę leadów, z której można od razu korzystać. W dodatku można ją przefiltrować branżowo i geograficznie.

#9 Guest_Bassim

Guest_Bassim
  • Goście

Napisano 08 grudzień 2016 - 12:55

Potwierdzam działania Megatarget.pl są bardzo skuteczne. Szczególnie biorąc pod uwagę stosunek ceny pakietów, do możliwości jakie oferuje firma w dziedzinie pozyskania klienta. Polecam

#10 Guest_Trootzky

Guest_Trootzky
  • Goście

Napisano 09 grudzień 2016 - 10:04

Ja również podpisuje się pod pozytywnymi opiniami na temat frmy Megatarget. Ze współpracy z nimi płyną same korzyści.

#11 Guest_Adam

Guest_Adam
  • Goście

Napisano 16 luty 2017 - 10:54

Działania Megatarget przynoszą dużo korzyści. Dzięki nim udało się pozyskać dużo nowych klientów i dzisiaj firma dużo lepiej działa.

#12 Guest_MR

Guest_MR
  • Goście

Napisano 01 marzec 2017 - 11:25

Rzeczywiście z Megatarget to bardzo dobry pomysł, zwłaszcza dla młodych przedsiębiorców.

#13 Guest_vertss

Guest_vertss
  • Goście

Napisano 23 październik 2017 - 15:06

Całkiem często klientów znajduję na stronie oferty-biznesowe.pl. Ogłoszenia są zróżnicowane, nie tylko duże przetargi, ale można sobie wyszukać małych prywatnych inwestorów z okolicy równie dobrze. Szybka rejestracja, jasne warunki jeśli chodzi o cenę dostępu, nie zaskakują tutaj człowieka jakimiś innymi opłatami, o których by wcześniej nie było mowy.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych