Skocz do zawartości

Zdjęcie

Reklama w internecie

wróć do serwisu Moja Firma 72 odpowiedzi w tym temacie

#1 Margaretka

Margaretka

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 07 marzec 2012 - 14:53

JAk sądzicie, czy warto jest zdecydować się na reklamę w internecie? Wiem, że jest też opcja reklamy banerowej, czy przy takim natłoku wszystkich reklam w góle zwracacie na nie uwagę?

#2 Agnieszka

Agnieszka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 3608 postów

Napisano 07 marzec 2012 - 15:46

To taki temat do dywagacji .......ja bardziej zwracam uwage na banery mimo, że jest ich dużo,niż na reklamę w internecie.
Ale to tylko moje zdanieDołączona grafika

#3 ida

ida

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 6629 postów

Napisano 07 marzec 2012 - 19:40

Jeśli chodzi o reklamy w internecie, to najbardziej interesuje mnie zawsze , gdzie podziewa się ten krzyżyk- "zamknij "Dołączona grafika

#4 rudafoto

rudafoto

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 22 marzec 2012 - 11:35

wszystko zależy czego reklama ma dotyczyć, jeżeli sprzedajemy rowery to wtedy można uruchomić akcję w social media, natomiast sama jeżeli szukam fachowca to w pierwszej kolejności szukam w googl'u - warto zainwestować w pozycjonowanie - przynajmniej w przypadku nowej firmy no i buzz marketing - są firmy które się tym zajmują, ale niezależnie czy samemu się decydujesz, czy zatrudniasz firmę to musisz baaardzo uważać na to co będzie pisane w Twoim imieniu, bo może się okazać, że robisz sobie czarny PR.Pomyślności

#5 ita_lukk

ita_lukk

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów
  • LokalizacjaŁódź

Napisano 09 maj 2012 - 12:57

reklama display już nie jest tak popularna jak kiedyś, chociaż i tak nadal potrafi zadziwiać swoją efektywnością, ale jak to mówią wszystko zależy ;) teraz preferuje się dokładniejsze strzały, dotarcie do ściśle określonego klienta

Audyty Bezpieczeństwa Informacji: ISO 27001, CCNA, Pentesty, Dane Osobowe.

#6 mkrawczykowski

mkrawczykowski

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 22 maj 2012 - 17:44

Ja sądzę, że banery nie są zbyt skuteczne. Powiem więcej - wiem to, widziałem statystyki wielu banerowych kampanii reklamowych. Problem z banerami jest taki, że są jakby odpowiednikiem reklam pozainternetowych (np. ulotek). Internauta nie wchodzi do internetu żeby oglądać reklamy, dlatego każdy uczy się ich nie zauważać (jest na to nawet nazwa - banner blindness, czyli ślepota banerowa). Żeby internauci zechcieli się czymś zainteresować, trzeba im dać coś, po co przyszli do internetu (taki "magnes", patrz: stopka pod tym postem).Nie twierdzę, że banery są złe, ale w internecie można działać skuteczniej niż atakując internautów czymś przed czym się bronią.DOPISEK: Napisałem na blogu wpis na ten temat: o tzw. banner blindness, czyli banerowej ślepocie, czyli czemu internauci nie zauważają banerów. Zapraszam.

#7 najsBabecka

najsBabecka

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 13 czerwiec 2012 - 13:43

myslę, że warto stawiać na social media. Osobiście polecam reklamę na fb, dla mnie nie jest wkurzająca i dociera do zainteresowanych.

#8 Guest_kuba

Guest_kuba
  • Goście

Napisano 25 czerwiec 2012 - 01:49

Czesto wiele ludzi z nas nie ma czasu ogladac telewizji w ktorej leca na okraglo reklamy zwlaszcza ktore przerywaja nam ciekawy film. Osoby ktore korzystaja czesto z internetu maja okazje dowiedziec sie wielu ciekawych rzeczy z reklam internetowych. I wielu z nas mowi ze szybko je wylacza a tak naprawde zanim wylaczy to ja przeczyta

#9 Quba

Quba

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 189 postów

Napisano 17 sierpień 2012 - 12:11

Ale nie ogrniczajmy się tylko do banerów. Jest wiele sposobów na wypromowanie sowjej marki w Internecie. Jednym z nich jest np. pozycjonowanie, czyli umożliwienie osobom szukającym np. oferty która my możemy mu zaproponować. Jednym słowem chodzi o to, żeby nasza strona internetowa był możliwie na pierwszych miejscach w wyszukiwarce.Myślę, że to o wiele lepsza metoda. Gdyż na nasza stronę trafiają osoby, które są zainteresowane naszym towarem/usłgą, a nie bo przez przypadek kliknęły w baner

#10 Officedepot_pl

Officedepot_pl

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 15 postów

Napisano 05 wrzesień 2012 - 19:35

Zgadzam sie. Istnieje wiele sposobów na promocję naszej firmy w internecie,a poza tym jest to też opłacalne. Dzięki temu wiele osób może poznać chociażby nazwę firmy na forach tematycznych,możemy wypromować naszą markę,wstawiać banery,pozaycjonować- naparwdę opcji jest mnóstwo,ale trzeba umieć z nich kotrzystać. To przekłada się na naszą popularność oraz sprzedaż produktów.

#11 Guest_kamila k

Guest_kamila k
  • Goście

Napisano 17 wrzesień 2012 - 12:05

Pewnie, że warto - promocja w sieci nie wymaga wielkiego wkładu, tak więc ryzyko jest niewielkie. Jeśli oczekujecie polecenia konkretnej firmy to sugeruję ich - funkymedia.pl/ Tworzyli dla nas od podstaw serwis internetowy, prowadzą profil na facebooku, jak i pozycjonują stronę. Każda praca przynosi efekty - dokładnie monitorujemy przebieg i efekty, tak więc po tego rodzaju działania możecie śmiało sięgać.

#12 Paula Zamorska

Paula Zamorska

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 27 postów

Napisano 17 wrzesień 2012 - 19:52

W momencie przygotowywania się przedsiębiorcy do procesu rejestracji firmy musi on równocześnie pomyśleć o kwestiach związanych z marketingiem, a także zastanowić się nad budową wizerunku swojego przedsiębiorstwa na tle rynku. Dzisiejszym czasom bliska jest pewna maksyma – „wszystko już było”. Dlatego też firmy mają nieco utrudnioną, wręcz wyboistą drogę do klienta. Niełatwo zadowolić współczesnego konsumenta. W związku z tym przedsiębiorstwa, aby zyskać przychylność i zainteresowanie, muszą sięgać po nietypowe środki przekazu i autoreklamy, Internet jest do tego doskonałym miejscem.

Polecam artykuły o reklamie w Internecie:
poradnik.wfirma.pl/-wizerunek-firmy-i-marketing
poradnik.wfirma.pl/-marketing-internetowy0
poradnik.wfirma.pl/-nietypowe-formy-promocji-firmy

Pozdrawiam

#13 Guest_Magdalenka

Guest_Magdalenka
  • Goście

Napisano 18 wrzesień 2012 - 09:31

Jeśli szukasz pomysłu, inspiracji na rozreklamowanie swojej firmy w sieci polecam Ci portal: zaplanujreklame.pl/oferty/internet Mają tam świetny zbiór ofert.Sama skorzystałam z usług jendej firmy, której ofertę tam znalazłam i muszę przyznać, że do tej pory jestem zadowolona z efektów ich pracy;) Margaretko zdradź nam może profil działalnosci lub określ konkretniej grupę docelową to bedziemy mogli doradzic cos więcej i konkretniej;)

#14 palinka

palinka

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 18 wrzesień 2012 - 13:53

Poradźcie małej firmie mającej cały wachlarz usług finansowych, prawnych i księgowych - warto?

#15 MalgorzataM

MalgorzataM

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 25 postów

Napisano 23 wrzesień 2012 - 09:35

Jeśli chodzi o reklamy w internecie, to najbardziej interesuje mnie zawsze , gdzie podziewa się ten krzyżyk- "zamknij "Dołączona grafika

Mam to samo dokładnie
Ciepłolubna:)

#16 jankes

jankes

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 10 październik 2012 - 13:20

A dla mnie jest to po prostu zależne od tego, co mnie interesuje i czy akurat mam wolne środki. Jak np. interesują mnie telefony i mam wolne środki, to jak mi wyskoczy banek reklamujący np. telefony lub akcesoria do nich, to chętnie wejdę i zobaczę co ktoś chce mi zaoferować. No a jak wyskakuje reklama na temat czegoś co mnie w ogóle nie interesuje, lub coś, co mnie interesuje, a wiem, że nie mam na to pieniędzy, to od razu zamykam. Niemniej uważam, że warto inwestować w reklamę w internecie.

#17 Guest_bonniema

Guest_bonniema
  • Goście

Napisano 11 październik 2012 - 23:48

Ja w tej chwili przede wszystkim postawiłabym na Facebook i ogólnie kampanię reklamową w Social Media - to one skupiają największą liczbę użytkowników. Możesz skorzystać z pomocy agencji interaktywnej, na przyład Czenzo www.czenzo.pl - poza kampaniamii w social media, zajmują się też m.in tworzeniem i pozycjanowaniem stron internetowych, kreacji graficznych, typu ulotki, itp. :)

#18 Rick2211

Rick2211

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 12 październik 2012 - 10:20

Jeśli chodzi o reklamę w internecie to dobrym rozwiązaniem jest pozcjonwoanie strony - jeśłi stronę posiadamy oczywiście.Możemy również skorzystać z AdWords jednak jest to reklama płatna za kliknięcia więc w "goracych okresach" bądź teżtematyce ksozty są duże.
Najtańsze Noclegi Modlin

#19 Guest_Adriano

Guest_Adriano
  • Goście

Napisano 13 październik 2012 - 13:38

Reklama w internecie to jest potęga i każdy zdaje sobie z tego sprawę ,nawet jeśłi nasza branża nie jest bezpośrdenio związana z internetem ,to w dzisiejszych czasach nie możę nas zabraknąć w sieci .Polacy coraz chętniej kupuj w sklepach przez internet,rynek reklamy zwiększa się w ogromnym tempie.polecam zacząc oczywiśćie od Seo i sem , korzsytanie z google adwords oraz innych sieci kontekstowych,udzielniu sie na forach ,wykupywaniu kampani reklamowych organizowanych przez specjalistów.Na temat skutecznej reklamy biznes zobacz to

#20 Guest_Tomek

Guest_Tomek
  • Goście

Napisano 15 październik 2012 - 17:40

Ostrzegam przed podpisaniem umowy na pozcjonowanie strony www. najpierw za darmo na trzy miesiące a potem umowa nie do rozwiązania:(I terz trzeba płacić HARACZ za nic przez kolejne 12 miesięcy i żadnych efektów z pozycjonowania , żadnego nowego kontaktu i klienta:( nie dajcie się nabrać!

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych