Kategorie
Skocz do zawartości

umowa z wyprzedzeniem

Eni
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,Pracownikowi kończy się umowa o pracę 18.08. br. Z racji sezonu urlopowego muszę kolejna umowę przygotować dzisiaj. Data na umowie to nie problem (można podpisać wcześniej :) ), ale zastanawiam się z jaką datą zawrzeć porozumienie o wykorzystaniu urlopu - art. 171 par. 3 KP, inf,. dla pracownika i zakres obowiązków..? czy może być też z dzisiejszą datą?czy powinny być z początkową datą nowej umowy (czyli 20.08 - 19.08 to niedziela) - choć wtedy tak naprawdę nie będzie ani szefa, ani mnie...z góry dziękuję za pomoc i sugestie :)

~doriss, w porozumieniu w sprawie urlopu wyglądałoby to tak:

(...) w zwiazku z mającym nastąpić w dniu 18.08. rozwiązaniem umowy i kontynuowaniem zatrudnienia poprzez zawarcie kolejnej umowy dniu 03.08. (?dopisać tutaj że z datą obowiązywania od 19.08??), pracodawca i pracownik zawierają nast.poroz.: uprawnienie do urlopu nabyte za przepracowany okres 01.01.2012-18.08.2012 zostanie zrealizowane w naturze(..)"??

PS-a w inf,.dla pracownika czy zakresie obowiązków tez mam wskazywać datę obowiązywania? normalnie mam w nich tylko datę sporządzenia i datę odbioru przez pracownika... :)

"uprawnienie do urlopu nabyte za przepracowany okres 01.01.2012-18.08.2012 zostanie zrealizowane w naturze(..)"??" -zmieniłabym tak:zgodnie z art. 171 par. 3 kp, urlop niewykorzystany w okresie trwania umowy, kończącej się w dn. 18.08.2012 zostanie wykorzystany przez pracownika w czasie trwania kolejnej umowy.informacja dla pracownika nie musi powtarzać zapisów z umowy
  • Like 1

zapewniam, że z moja osobowością jest wszystko w jak najlepszym porządeczku ;)za to najwidoczniej ty masz jakiś problem, skoro rzucasz takimi tekstami od rana...życzę zatem naprostowania sytuacji... i mniej zgryźliwości na przyszłość :) w zawodzie "kadrowca" nie jest ona wskazana :)
  • Like 2

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
 Udostępnij

• Dodaj nową pozycję...