Skocz do zawartości

usługi poligraficzne

wróć do serwisu Księgowość 2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_ania

Guest_ania
  • Goście

Napisano 06 maj 2009 - 15:41

Witam,Moja firma zajmuje sie reklama, uslugami poligraficznymi, m.in. projektami graficznymi ulotek, wizytowek, katalogow, drukowaniem wizytowek, ulotek, skladem i przygotowaniem do druku,mam pytanie czy art. 19 ust.13 pkt 8 Ustawy Vat odnosi sie do nas? o jakie konkretnie uslugi poligraficzne tam chodzi, bo my zawsze ksiegujemy faktury sprzedazowe z dniem wystawienia i chcialam sie upewnic czy robimy dobrze czy powinnismy ksiegowac z dniem zaplaty?

#2 Guest_ONA

Guest_ONA
  • Goście

Napisano 29 grudzień 2020 - 11:09

Ja polecam ofertę na produkty reklamowe takie jak wizytówki, ulotki, plakaty, teczki, katalogi, teczki, naklejki, etykiety drukowane z rolki, różnego rodzaju kalendarze (jednoplanszowe, trójdzielne, stojące, terminarze), inne indywidualne projekty. Wydawnictwo MD Monika Duda wykona każdą usługę od projektu graficznego po finalne wykonanie. Pełną ofertę wydawniczą oraz poligraficzną znajdziecie na www.wydawnictwomd.pl
Polecam tanio i solidnie!

#3 fiskimiriski

fiskimiriski

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 78 postów

Napisano 06 marzec 2021 - 13:19

Faktycznie warto jest znać dobrą drukarnię i moim zdaniem wtedy możemy liczyć na jak najlepsze jakościowo wydruki. W takiej sytuacji ja niedawno drukowałem wizytówki w Olsztynie w https://dobrewizytow...ytowki-olsztyn/i muszę przyznać, że jak najbardziej jest to doskonały wybór.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych