Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

prosty darmowy program magazynowy

wróć do serwisu Moja Firma 85 odpowiedzi w tym temacie

#41 Guest_Wojtek

Guest_Wojtek
  • Goście

Napisano 23 styczeń 2014 - 22:25

Polecam sprawdzić system BizIn. System magazynowy jest online i wersja podstawowa za darmo.

#42 Guest_Łukasz

Guest_Łukasz
  • Goście

Napisano 27 styczeń 2014 - 16:43

Witam,

poszkuję darmowego progamowu magazynowego z filtracją stanów i rozchodów - chodzi mi o miesięczne wykazy stanów niezerowych do  wydruku do archiwum. proszę o pomoc

#43 Guest_gość

Guest_gość
  • Goście

Napisano 29 styczeń 2014 - 14:55

@_Łukasz, sprawdź darmowy program magazynowy ifirmy. Mają demo na swojej stronie.

#44 Guest_ekim

Guest_ekim
  • Goście

Napisano 05 luty 2014 - 17:32

pewnie ameryki nie odkryję i mnie zjecie ale co jest darmowe to zazwyczaj jest kiepskie. w tym przypadku pewnie wiele rzeczy trzebaby robic na piechote. dlatego polecam r2faktury z magazynem, ktore beda pewnie kosztowac nieco ponad 100 zl ale przynajmniej bedzie to solidny program Dołączona grafika

#45 Guest_slawek

Guest_slawek
  • Goście

Napisano 20 luty 2014 - 14:51

DO WSZYSTKICH HANDLOWCÓW:

Czytajcie temat  "prosty darmowy program magazynowy"

Człowiek szuka darmowego programu - nie demo, trial lub za jedyne 100zł.

Nie macie takiej propozycji to milczeć i sprzedawać gdzie indziej...

3 strony pseudoreklamy - żenada. 

#46 Guest_patryk

Guest_patryk
  • Goście

Napisano 01 marzec 2014 - 15:59

Sławek, masz rację, ale taki darmowy i to nie do końca nawet program to będzie Excel. No i teraz zastanów się czy lepiej robić wszystko na piechotę, czy może jednak warto zainwestować tę stówkę i mieć święty spokój i skupić się na innych rzeczach?

Oczywiście masz racje i tu sie zgadzam, że większość postów to nachalna reklama ale być może wśród nich są jakieś perełki którcych przez tą reklamę nie dostrzegamy??

#47 Guest_jasiek

Guest_jasiek
  • Goście

Napisano 05 marzec 2014 - 12:01

Polecam przetestować Weaver WMS, prosty w obsłudze, oferujący jednak dużo funkcji. Sam używam i jestem bardzo zadowolony. Można go pobrać z: http://weaversoft.pl...s/products/wms/

#48 Guest_Sławo

Guest_Sławo
  • Goście

Napisano 10 marzec 2014 - 21:34

A ja bym wam drodzy napisał, że Anglicy to mają takie fajne powiedzenie - what you get is what you pay for. Czy jakoś podobnie, ale sens na pewnno oddaje. Jeżeli zatem chcemy się meczyć - idźmy w darmochę. Jeżeli chcemy trochę "odpocząć", idźmy w komercyjne oprogramowanie, jak np. Reset2, Insert, itp. (co wcale nie równa się drogie). Zresztą, tak samo jest w firmie. Jak chcemy się rozwijać, inwestujemy w pracowników. Jak nie, dłubiemy sami aż do emerytury stojąc w miejscu.

#49 marekpolo

marekpolo

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 13 marzec 2014 - 10:57

A porozmawiaj ze swoją ksiegową lub z biurem rachunkowym z jakeigo oni programu korzystaja, część programów księgowych ma wbudowane elementy programu magazynowego. łatwiej ci bedzie wtedy prowadzić firmę.

#50 Guest_jan

Guest_jan
  • Goście

Napisano 17 marzec 2014 - 23:57

rozmowa z ksiegowym ma sens ale tylko pod warunkiem ze gusta sa w miare zblizone. na rynku jest wiele dobrycch programow magazynowych i ich wybor warunkuje wlasnie gust czyli to ze lepiej nam sie pracuje z takim a nie innym interfejsem. ja np. lubie r2faktury bo nie ma tutaj zbednych fajerwerkow ktore mnie osobiscie draznia ale wiem ze nie kazdy lubi tak surowo wiec juz np. comarch wyglada nieco ladniej. jak mowie, sa gusta i gusciki

#51 Guest_gość

Guest_gość
  • Goście

Napisano 20 marzec 2014 - 14:21

Słyszeliście bądź testowaliście oprogramowanie ie oferowane przez firmę Cassioli?

#52 Guest_Adam

Guest_Adam
  • Goście

Napisano 13 maj 2014 - 13:06

R2faktury polecam. Fajny i niedrogi program który sprawdza się bo robi to co do niego należy

#53 Guest_Piotr

Guest_Piotr
  • Goście

Napisano 09 czerwiec 2014 - 08:54

Handlowcy nachalni, ale taka ich praca( czyli klasyczne ........)

Do "nauczycieli" : macie za debila człowieka, który wyraźnie pisze czego potrzebuje?

Chce darmowy, to znaczy chce darmowy. NIe czytać za***isty ze wszystkimi bajerami jakie dają komercyjne softy nawet za 10 zł.

ps

Od siebie, poza filtrem "darmowy program " dodał bym jeszcze "nie przeglądarkowy".

Potrzebuje liczyć wartoścoiowy stan magazynu  FIFO.

Czyli towar wchodzi na magazyn w danej cenie, danego dnia, w danej ilośći, potem towar wychodzi i koniec.

EXCELA i tp nie chce używać,

Pozdrawiam i czekam na info od kogoś kto zna odpowiedz.

#54 Guest_Jarek

Guest_Jarek
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2014 - 18:28

Zapraszam na swojego chomika jarek0075 mam tam darmowe programy handlowo magazynowe , widzę ze głupota handlowców sięgneła zenitu , to co oni polecaja to zwyczajny chłam i tyle , z magazynem to jeszcze program sendit ale on jest online , sam z niego korzystam i jestem zadowolony , na firmę jednoosobową jest za darmo

#55 Guest_Gizmo

Guest_Gizmo
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2014 - 20:25

Zapraszam na swojego chomika jarek0075 mam tam darmowe programy handlowo magazynowe , widzę ze głupota handlowców sięgneła zenitu , to co oni polecaja to zwyczajny chłam i tyle , z magazynem to jeszcze program sendit ale on jest online , sam z niego korzystam i jestem zadowolony , na firmę jednoosobową jest za darmo

Dokładnie kolego Sendit jest za darmo , co z tego że online dla mnie rewelacja , ja polecam , pracowałem na wielu programach i powiem szczerze że ten jest najlepszy

#56 Guest_Pali-kot

Guest_Pali-kot
  • Goście

Napisano 10 sierpień 2014 - 13:24

Faktycznie na chomiku jarek0075 są darmowe programy handlowo-magazynowe , gościu nie ściemniał , ma tam też dużo innych przydatnych programów

#57 Guest_goscie

Guest_goscie
  • Goście

Napisano 29 sierpień 2014 - 14:14

no tak, kolega prosil o darmowy, a tu niby spam jest. Generalnie ze swojego doświadczeia powiem Wam, że też na poczatku prowadzenia swojej DG chcialem przyoszczedzic i wzialem darmowy program - nigdy już takiego błędu nie popełnię. zaczeły się problemu z baza i nikt nie raczyl mi pomoc. teraz korzystam z programu Sprzedaż  i Magazyn Pakietu Przedsiębiorcy i jestem spokojny. Mam archwizację bazy, obsługa techniczna na wysokim poziomie, cena uwazam ze tez nie jest zaprowa, a jakosc programu jest na najwyższym poziomie. wersje demo można pobrać ze strony producenta Pakiet Przedsiębiorcy.

#58 Guest_Gajnek

Guest_Gajnek
  • Goście

Napisano 08 grudzień 2014 - 13:44

Cassioli mma chyba tylko wersję testową za free.

#59 Guest_Jarek

Guest_Jarek
  • Goście

Napisano 20 styczeń 2016 - 00:05

Chomik jarek0075 jest co prawda zabezpieczony hasłem ale można do mnie pisać na maila serwispolska@op.pl . Spróbuje doradzić jaki program darmowy wybrać . Pozdrawiam 

#60 Guest_Natalia

Guest_Natalia
  • Goście

Napisano 01 czerwiec 2016 - 13:09

A ja mam takie pytanie. Czy po zainstalowaniu darmowego programu i korzystaniu z niego nie będę miała problemów z urzędem skarbowym? W Internecie są sprzeczne informacje na ten temat? 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy