Kategorie
Skocz do zawartości

Jak księgować podatek od dywidendy od 2008 roku


Gość k.m.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli nie będę miała podatku dochodowego od osób prawnych za rok podatkowy, jak zaksięgować potrącony podatek od dywidendy? Czy Wn 871 bo art.23 ustawy o CIT został uchylony. Czy Wn rozrachunki z US /bo ta zmiana jest niesprawiedliwadla małych spółek i miejmy nadzieję, że zostanie zmieniona/.Mam nadzieję,żektoś miał taki przypadek.Proszę o pomoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...