Kategorie
Skocz do zawartości

WhatsApp Plus Rojo - Co nowego w WhatsApp Plus Rojo?


Rekomendowane odpowiedzi

WhatsApp Plus Rojo to zaktualizowana wersja popularnej aplikacji do przesyłania wiadomości, która umożliwia użytkownikom bezpieczne i prywatne wysyłanie dużych plików. Korzystając z bezpiecznego klucza szyfrowania, pliki te mogą być wysyłane w kawałkach i nie mogą być odczytywane przez inne osoby. Aplikacja umożliwia także przeglądanie usuniętych zdjęć i filmów. Ta funkcja jest w wersji beta, dlatego należy zachować ostrożność, jeśli planujesz z niej korzystać.

Aplikacja WhatsApp rojo to darmowa alternatywa dla oficjalnej aplikacji. Mimo że nie jest to oficjalna wersja, ta aplikacja zawiera dodatkowe funkcje, w tym możliwość blokowania niechcianych kontaktów. Pozwala także użytkownikom dostosować interfejs aplikacji, tłumaczyć wiadomości czatu i ukrywać aktywność. Chociaż nie jest to oficjalne, wiele osób go pobrało.

Ta wersja oferuje również możliwość zapobiegania usuwaniu wiadomości przez kontakty. Możesz także wyłączyć dostęp do Internetu dla aplikacji bez konieczności przełączania się między aplikacjami. Ta funkcja znajduje się w głównym interfejsie, więc nie musisz przechodzić do Ajustes, aby ją znaleźć. W zakładce Wi-Fi wybierz ikonę WiFi. W ten sposób możesz nadal korzystać z innych aplikacji korzystających z internetu.

Ponadto WhatsApp rojo pozwala użytkownikom dostosować aplikację do dowolnego koloru. Użytkownicy mogą również zmieniać tło swojego okna czatu. Użytkownicy mogą instalować w aplikacji nowe kolory i motywy, co dodatkowo pozwala im dostosować sposób korzystania z czatu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...