Kategorie
Skocz do zawartości

Klawiatura do pracy i gier - jaka

JarekDon
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Jaka według Was będzie najlepsza klawiatura do pracy i gier, macie może dla mnie jakieś konkretne podpowiedzi w tym zakresie i przede wszystkim gdzie ich szukać w dobrych cenach. Zależy mi, aby przede wszystkim była to wersja wygodna i jednocześnie trwała, żeby po kilku miesiącach użytkowania się nie zawieść. Mogę liczyć na Wasze podpowiedzi, bo trudno mi podjąć racjonalną w tym zakresie decyzję. Pozdrawiam serdecznie!

Na pewno warto poświęcić więcej uwagi na sprawdzenie wielu modeli i też testów, które zostały przygotowane przez znawców tematu. Zdecydowanie jednymi z najlepszych wersji bezprzewodowych jest logitech. Ogólnie to możecie sobie zerknąć na stronę https://www.ceneo.pl/Klawiatury/p:Logitech/Komunikacja:Bezprzewodowa.htm gdzie znajdziecie wiele modeli w jednym miejscu, do tego porównacie sobie ceny i jednocześnie opinie w zależności czego dokładnie szukacie do swojego komputera i oczywiście wygody pracy oraz rozrywki. Pozdrawiam i koniecznie daj znać jak sie udały zakupy!

• 3 miesiące temu...

A tutaj https://www.gram.pl/artykul/2020/02/18/jak-kupic-klawiature-mechaniczna-dla-gracza.shtml już zaglądaliście? Jeśli nie, to uważam, że warto. Macie tam bowiem wiele ciekawych i przede wszystkim praktycznych informacji na temat zakupu klawiatury mechanicznej dla gracza. Myślę, że tego typu wskazówki mogą okazać się niezwykle ważne i pomogą wybrać najlepsze rozwiązanie. 

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
 Udostępnij

• Dodaj nową pozycję...