Kategorie
Skocz do zawartości

wynagrodzenie eksperta ze składką zdrowotną czy bez ?


Gość Katarzyna
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Katarzyna

Mam problem z rozliczeniem wynagrodzenia wypłacanego członkom komisji do przeprowadzania egzaminu na nauczycieli mianowanych, powoływanych przez Burmistrza na podstawie zarządzenia. Otrzymują wynagrodzenie określone w zarządzeniu Burmistrza na podstawie art. 13 pkt 6  ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych, czy od takiego wynagrodzenia należy obliczać składki zus oraz ubezpieczenie zdrowotne? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...