Kategorie
Skocz do zawartości

Platforma/aplikacja/program do prywatnego gabinetu

Gość Daniel Wilczyński
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Daniel Wilczyński

Poszukuję platformy do mojego prywatnego gabinetu, która pozwoli mi na przechowywanie dokumentacji i kartotek pacjentów w chmurze z możliwością jej udostępnienia. A dodatkowo pomoże mi w rozliczeniach oraz rejestracji na wizyty. Czy ktoś poleci mi coś sprawdzonego? Dziękuję i pozdrawiam.

Gość Daria G.

Klinika24 to całkiem fajna platforma, da się w niej zrobić wszystko co dotyczy pracy lekarza. Ułatwia przede wszystkim moją pracę, a to najważniejsze. Program pomaga w rejestracji pacjentów, posiada również funkcję zapisu w chmurze, co jest dobrym rozwiązaniem, aby nie utracić ważnej dokumentacji.

Gość Agata85

W przychodni korzystamy z Klinika24.pl. Od kiedy jej używamy to wszystko jest na swoim miejscu i jest uporządkowane. Grafik umożliwia weryfikację kto odwołał wizytę, na bieżąco się aktualizuje. Atutem jest wizytówka, która poprawiła widoczność wśród Pacjentów, dzięki czemu mam więcej wizyt. Polecam.

Gość Paweł_87

Korzystamy z platformy Klinika 24, która w dużym stopniu potrafi odciążyć Nas w niektórych czynnościach w pracy. Teraz mam więcej czasu na sprawy, które zaniedbaliśmy.

• 4 tygodnie później...
Gość Renataa
W dniu 27.06.2022 o 13:58, Gość Agata85 napisał:

W przychodni korzystamy z Klinika24.pl. Od kiedy jej używamy to wszystko jest na swoim miejscu i jest uporządkowane. Grafik umożliwia weryfikację kto odwołał wizytę, na bieżąco się aktualizuje. Atutem jest wizytówka, która poprawiła widoczność wśród Pacjentów, dzięki czemu mam więcej wizyt. Polecam.

Również używamy tej platformy u siebie. Jesteśmy naprawdę bardzo zadowoleni 🙂 Pozdrawiam.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
 Udostępnij

• Dodaj nową pozycję...