Kategorie
Skocz do zawartości

Jakie auto rodzinne wybrać?

JarekDon
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć!

Rozglądam się właśnie nad wyborem nowego samochodu dla rodziny. Jednak mała osobówka juz nie do końca się sprawdza przy dwójce dzieci. Dlatego właśnie zastanawiam się jakie modele będą odpowiednie, raczej biorę pod uwagę kombi albo SUV-a. Jednak też mam ograniczony budżet, wiec oczywiście jakieś nowe Mercedesy odpadają. Co możecie mi polecić i z jakim silnikiem benzyna, diesel, czy może hybryda? Pozdrawiam i z góry dzięki :)

Według mnie tutaj zdecydowanie wygrywa nowy Hyundai Tucson który powinien sprostać Waszym wymaganiom ze względu na jakość wykonania, funkcjonalność całej przestrzeni w środku i jednocześnie są już wersje hybrydowe, a ten model szczególnie sobie chwalę. Dlatego jak szukacie ciekawych propozycji to polecam sprawdzić zestawienia przygotowane przez Ceneo, żeby też skuteczniej poznać najlepsze oferty cenowe. Pozdrawiam i mam nadzieję, ze wybierzecie oczywiście mądrze. Oby zakup był w pełni udany!

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
 Udostępnij

• Dodaj nową pozycję...