Kategorie
Skocz do zawartości

System płatności ratalnej

Torcik66
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam od roku sklep online postawiony na platformie Shoper, teraz przyszedł czas na wprowadzenie kolejnych udogodnień dla klientów a mianowicie systemu płatności ratalnej. Macie może dla mnie jakieś konkretne podpowiedzi w tym zakresie i na jakie rozwiązanie postawić, może coś powiecie mi więcej na temat iRaty.pl?

• 2 tygodnie później...

Nasza wtyczka iRaty.pl jest w pełni darmowa. Klienci mogą płacić iRatami przy zamówienach nawet od 300zł. W celu uruchomienia wtyczki iRaty w sklepie proszę zarejestrować swój sklep na naszej stronie. Pozdrawiamy serdecznie!

System płatności ratalnej może okazać się słuszną opcją szczególnie jeżeli chcecie mieć dobrze dopracowane rozwiązanie, z profesjonalną obsługą i też nie płacić za jego wdrożenie. Dlatego warto wcześniej porozmawiać z ich obsługą, dopytać o wszystkie wątpliwości i przede wszystkim zacząć efektywnie działać i zwiększać zainteresowanie wraz ze sprzedażą. 

• 3 miesiące temu...

Korzystamy na co dzień z płatności internetowych, ale czy na co dzień również dbamy o to, aby takie płatności były bezpieczne? Niestety słucha się o różnych zagrożeniach i trzeba tutaj zadbać sobie o własne bezpieczeństwo własnych pieniędzy, jak i danych. Zerknijcie sobie na stronę https://teoriabiznesu.pl/internet/jak-zadbac-o-bezpieczenstwo-platnosci-w-internecie/, gdybyście chcieli sprawdzić, w jaki sposób takie systemy działają, aby wiedzieć, jak się zabezpieczyć. Technologia jest świetna, jeśli wiemy, jak z niej korzystać.

• 2 miesiące temu...
Gość Jolka

Polecam odroczoną płatność Twisto. Mają oni w swojej ofercie także płatność ratalna. Sam decydujesz na ile rat rozłożysz płatność (jak na 3 raty - to nie pobierają żadnej dodatkowej opłaty, powyżej 3 rat - jest już płatne). Ja korzystam z ich karty, która płacę wszędzie, jak zwykła Master Card i to tez jest dla mnie bardzo wygodne rozwiązanie.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
 Udostępnij

• Dodaj nową pozycję...