Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Zdjęcie

możecie mi polecić dobre biuro rachunkowe

wróć do serwisu Księgowość 2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Fijal14

Fijal14

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 30 postów

Napisano 26 październik 2021 - 12:30

Jak możecie mi polecić dobre biuro rachunkowe, które działa na wysokim poziomie i jesteście z niego zadowoleni to dajcie znać. Zależy mi na kimś kto faktycznie dobrze zna tematykę i jest na bieżąco z przepisami, tak że będzie w stanie mi zapewnić obsługę na wysokim poziomie. Najlepiej takie biuro, z którym będzie dobry kontakt.

#2 Caryk88

Caryk88

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 290 postów

Napisano 03 listopad 2021 - 13:46

Co do współpracy z biurami rachunkowymi to faktycznie jest z tym różnie. Jeśli chodzi o mnie to mam pozytywne doświadczenia ze współpracy z www.effepro.eu. Bardzo dobry kontakt z tymi księgowymi, poza tym zawsze próba indywidualnego podejścia do klienta, dlatego ta współpraca z nimi faktycznie świetnie się układa i można będzie na nich liczyć.

#3 PawluM

PawluM

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 249 postów

Napisano 03 grudzień 2021 - 16:10

Nie jest wcale tak prosto znaleźć dobrą firmę od prowadzenia księgowości, na początku wszystko dobrze może wyglądać, a później różnie wygląda jak przychodzi do końcowych podsumowań, rozliczeń. Trzeba mieć zaufaną firmę, nawet przy prowadzeniu najprostszej działalności. Tu firma z Krakowa  https://fcenter.pl/ powinna pomóc z pełną obsługą finansową dla firm. Pomagają przy przejściu na spółki z.o.o

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych