Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Zdjęcie

Jakie biuro księgowe możecie polecić ?

wróć do serwisu Księgowość 15 odpowiedzi w tym temacie

#1 Fijal14

Fijal14

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 142 postów

Napisano 26 październik 2021 - 12:14

Jak możecie mi polecić jakąś firmę, która oferuje usługi prowadzenia księgowości w firmie to dajcie znać. Zależy mi na firmie z doświadczeniem, która profesjonalnie podejdzie do tematu. Jeśli coś w tym kierunku jesteście w stanie podpowiedzieć to byłoby super. Zależy mi na tym, żeby kogoś kompleksowo prowadził księgi rachunkowe u mnie w firmie.

#2 Caryk88

Caryk88

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 312 postów

Napisano 03 listopad 2021 - 13:22

Ogólnie jeśli chodzi o biuro www.effepro.eu to funkcjonuje na wysokim poziomie i można na ich ofertę liczyć. Doświadczeni w temacie prowadzenia księgowości, pomocni, od A do Z takie sprawy są w stanie w firmie poprowadzić. Jak potrzebujesz kogoś do księgowości to zdecydowanie będzie można na nich liczyć. Duże doświadczenie po ich stronie.

#3 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2022 - 14:10

Warto zadzwonić do dobrebiuro.eu. Obsługują zdalnie klientów. Kompleksowa obsługa.

#4 aronr

aronr

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 346 postów

Napisano 07 luty 2022 - 03:03

W naszej firmie już dawno usługi księgowe powierzyliśmy biurowi rachunkowemu WZ Partners. Nie widziałem sensu zatrudniania księgowej na etat skoro lepiej te zadania może wykonać firma zewnętrzna i to w niższych kosztach jeszcze. To biuro posiada duże doświadczenie, zajmują się księgowością, kadrami i płacami, oferują także doradztwo podatkowe.

#5 annk

annk

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 203 postów

Napisano 25 luty 2022 - 16:15

Warto na pewno szukać lokalnie i do tego pytać znajomych, którzy prowadzą jakąś firmę, na pewno polecą. Ja tak trafiłam do https://www.adamus.net.pl/. Zdecydowanie współpraca opłacalna. Ceny umiarkowane, za to pełna księgowość, pomoc w trudnych sytuacjach, reprezentowanie firmy przez Zus oraz skarbówką. Takie podejście oczywiście bardzo mi się podoba i jest dla mnie przyjazne

#6 Guest_Karol

Guest_Karol
  • Goście

Napisano 26 luty 2022 - 00:43

Polecam Biuro Rachunkowe Tax Safe z którego sam korzystam. Biuro jest rzetelne i nigdy mnie nie zawiedli.

#7 Mobiliser

Mobiliser

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 102 postów

Napisano 05 marzec 2022 - 14:07

Ja trochę szukałem zanim trafiłem na odpowiednie biuro. W stolicy jest od groma firm, ale nie zawsze uda się trafić na kompetentnych ludzi. Jednak odkąd współpracuję z biurem ZBF, które ma swoją siedzibę przy ulicy Rafałowskiej 2A to nie mam problemu ze sprawami księgowymi. Tutaj macie namiar na ich stronę https://www.zbf.com.pl/kontakt Ja ze swojej strony serdecznie polecam. Kompetencja, miła obsługa i profesjonalizm.  

#8 Michal03

Michal03

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 08 marzec 2022 - 09:59

Jak możecie mi polecić jakąś firmę, która oferuje usługi prowadzenia księgowości w firmie to dajcie znać. Zależy mi na firmie z doświadczeniem, która profesjonalnie podejdzie do tematu. Jeśli coś w tym kierunku jesteście w stanie podpowiedzieć to byłoby super. Zależy mi na tym, żeby kogoś kompleksowo prowadził księgi rachunkowe u mnie w firmie.

Szczerze polecam biuro rachunkowe Vecti https://biurovecti.pl zlokalizowane w Nowym Targu. Przejrzyste ceny korzystne warunki współpracy

#9 Kryspin90

Kryspin90

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 42 postów

Napisano 08 marzec 2022 - 23:01

Ja mogę wam polecić kogoś w Limanowej. Moje biuro rachunkowe nigdy mnie nie zawiodło. Wszystkie rozliczenia jak w zegarku, a w papierach w końcu porządek. Biuro nazywa się BILANS Na plus https://www.bilansnaplus.info/?id_SEO=oferta i mają siedzibę przy ulicy Piłsudskiego 10. Szczerze wam polecam współpracę z nimi. W Limanowej lepszych fachowców od księgowości nie znajdziecie.  

#10 GregoryLut

GregoryLut

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 45 postów

Napisano 09 marzec 2022 - 09:15

Jeśli chodzi o współpracę ze specami od księgowości, to ja miałem rozmaite doświadczenia. Jednak w końcu na takich trafiłem w biurze Gold Fiskus przy ulicy Kolorowej 19 w Warszawie https://www.goldfiskus.pl/oferta/obsluga-kadrowo-placowa . Obsługują mi w firmie kadry i płace, i tak naprawdę mam wszystko z głowy. I zawsze mam pewność, że sprawy są zawsze na czas dopilnowane i dopięte na ostatni guzik. 

#11 Biuro rachunkowe Bydgoszcz

Biuro rachunkowe Bydgoszcz

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 8 postów

Napisano 26 marzec 2022 - 16:42

Czy w dobie cyfryzacji i ostatnich doświadczeń księgowość on-line ma szansę wyprzeć z rynku tradycyjne biura rachunkowe, które przegapią moment wejścia w księgowość zdalną?

Biuro rachunkowe - księgowość Bydgoszcz, obsługa finansowa firm.

#12 gorgon

gorgon

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 478 postów

Napisano 27 marzec 2022 - 21:25

Dokładnie tak, teraz takie sprawy załatwia się online. I jeśli potrzeba jest sprawdzona Księgowość dla lekarzy - Meditax będzie dobrym wyborem. Ta kancelaria rachunkowa świadczy kompleksowe usługi na najwyższym poziomie

#13 mleszczak

mleszczak

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 957 postów

Napisano 28 marzec 2022 - 13:15

Potrzebujesz zaufanego i szybkiego biura rachunkowego, które przejmie w twojej firmie obsługę księgową a także prawną? Usługi księgowe Poznań Podolany https://rachmistrz.p...rta/ksiegowosc/ to specjaliści w dziedzinie księgowości i rachunkowości, którzy pogłębiają swoją wiedzę na temat prawa podatkowego i śledzą aktualne zmiany w przepisach.

#14 taxeo

taxeo

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 128 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 28 marzec 2022 - 18:33

Zapraszamy do nas :)

#15 Vecteo

Vecteo

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 31 marzec 2022 - 09:26

Zapraszamy do Biura rachunkowego w Nowym Targu -  https://biurovecti.pl/ 

Przejrzyste ceny, zbieramy doświadczenie od 2007 roku. Ciągle się rozwijamy i edukujemy. Współpracujemy z ponad 80 firmami z przeróżnych branży! 

#16 Frannie

Frannie

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 17 postów

Napisano 09 maj 2022 - 12:43

Niestety nie korzystałam z usług wspomnianych wcześniej firm, ale z czystym sumieniem mogę Ci polecić Biuro Rachunkowe Asset z Rzeszowa :)  W moim odczuciu jest to miejsce godne polecenia, które świadczy kompleksowe usługi z zakresu księgowania różnego rodzaju dokumentów oraz przepływu środków finansowych w firmie. Co bardzo mnie cieszy, oprócz podmiotów gospodarczych, to biuro rachunkowe z Podkarpacia pomaga także osobom fizycznym. A ja akurat przynależę do tej drugiej grupy osób, więc jest to dla mnie ogromny plus :)  Podczas konsultacji księgowych uzyskuje za każdym razem fachowe porady oraz wiedzę, dzięki czemu zawiłe kwestie prawno-podatkowe nie stanowią już dla mnie takiego problemu!  :)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych