Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Zdjęcie

Szukam dobrego biura księgowego

wróć do serwisu Księgowość 4 odpowiedzi w tym temacie

#1 pawelszabla

pawelszabla

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 614 postów

Napisano 13 październik 2021 - 14:21

Szukam kogoś kto będzie w stanie zająć się sprawami księgowości w mojej firmie? Sam nie jestem na bieżąco z przepisami więc trudno będzie mi si tym indywidualnie zajmować, dlatego szukam po prostu dobrego biura rachunkowego, które będzie kompleksowo się tym tematem dla mnie zajmować. Jak możecie coś polecić to dajcie jakiś namiar.

#2 taxeo

taxeo

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 96 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 13 październik 2021 - 19:41

Widziałam drugi Twój wpis, więc wiem, że pytałeś o Warszawę. Zatem serdecznie zapraszam do nas :)

#3 Caryk88

Caryk88

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 296 postów

Napisano 18 październik 2021 - 07:49

Jak ktoś będzie szukał dla siebie księgowych to moim zdaniem warto nawiązać współpracę między innymi z www.effepro.eu. To świetnie przygotowane biuro rachunkowe, które działa na wysokim poziomie. Podejście do klienta w pełni profesjonalne, dbają o to, by każdemu zaproponować rozwiązania odpowiadające jego oczekiwaniom. Biuro funkcjonuje faktycznie na bardzo wysokim poziomie.

#4 fabiola

fabiola

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 47 postów

Napisano 26 październik 2021 - 13:39

Szukam kogoś kto będzie w stanie zająć się sprawami księgowości w mojej firmie? Sam nie jestem na bieżąco z przepisami więc trudno będzie mi si tym indywidualnie zajmować, dlatego szukam po prostu dobrego biura rachunkowego, które będzie kompleksowo się tym tematem dla mnie zajmować. Jak możecie coś polecić to dajcie jakiś namiar.

O, to nie jest proste, ale liczę, że Ci się uda. Ja ogólnie bardzo dobrze życzę każdemu biznesowi, a wiem, że nowy rok, albo koniec starego, to czas inwentur. A skoro tak, to może sprawdzicie tę https://www.mega-tec...tury-czym-jest/poradę? Dowiecie się ogólnie, co to ten spis i jak go księgowo przeprowadzić. 

#5 fajnyksiegowy

fajnyksiegowy

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 15 listopad 2021 - 18:43

Szukasz kogoś, kto kompleksowo pomoże Ci z obsługą księgowości w Twojej firmie? Przyda Ci się dobry księgowy, który w spośób nowoczesny i zorganizowany usprawni przepływ dokumentów oraz dzięki któremu lepiej zrozumiesz procesy zachodzące w Twojej działalności. FajnyKsięgowy posiada wykwalifikowanych specjalistów, którzy rozwiążą każdy problem i odpowiedzą na każde pytanie. Dzięki niemu zyskasz także dostęp do uporządkowanych dokumentów, co pozytywnie wpłynie na jakość podejmowanych decyzji.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych