Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Zdjęcie

Gry na 2 osoby

wróć do serwisu Księgowość 3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Arniq

Arniq

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 80 postów

Napisano 26 wrzesień 2021 - 17:52

Hejka!

Już nadeszła jesień. Jak na razie pogoda jest ok, ale pewnie niedługo się skiepści, dni będą coraz krótsze itp itd. Więc pozostaje siedzenie w domu. Ile można oglądać jakieś seriale czy filmy? Postanowiłem więc z moją narzeczoną w końcu coś razem pograć. Mamy do dyspozycji PC (może w przyszłości kupimy jakąś konsolę) i interesują nas gry na jednym komputerze, na 2 osoby. Może ktoś z Was poleci jakąś/jakieś ciekawe pozycje?

Pozdro!

#2 Ajlar

Ajlar

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 80 postów

Napisano 27 wrzesień 2021 - 07:46

Cześć, kwestia jakie klimaty lubicie bo gier jest cała masa :) Ja bym poleciła takie gry na 2 osoby na komputer jak np. gry z serii lego (akurat to jedne z moich ulubionych :)), Mortal Kombat albo Asterix i Obelix (świetna zręcznościówka). W sumie to ciężko doradzić bo nie napisałeś jaki rodzaj gier Was interesuje. Jeśli z tych co podałam nic nie przypadnie Ci do gustu to mogę poszukać coś jeszcze dla Was:) 

#3 michao

michao

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 8 postów

Napisano 27 wrzesień 2021 - 09:56

Jak na dwie osoby to Fifa, ale nie wiem czy Twoja dziewczyna lubi piłkę.

Sklep haccp - najlepsza dokumentacja haccp dostępna od ręki.

#4 PawelWol

PawelWol

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 28 wrzesień 2021 - 13:43

Wolę strategię i wyścigi. Ostatnio lubię grać w gry hot spot. Ultra Hot to moja ulubiona gra jednak próbuję różnych gier przeglądarkowych. Mortal Kombat to także fajna gra dla dwojga.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych