Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Zdjęcie

Opony do auta, jakie marki

wróć do serwisu Księgowość 3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Rivia15

Rivia15

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 23 wrzesień 2021 - 11:03

Hej, jakie znacie dobre marki ogumienia do samochodów? Będę zmieniał opony w nowym aucie, ale tego nie robiłem nigdy i teraz nie wiem jakie wybrać. Sporo tego w internecie, a ja nie wiem czy mam się sugerować. Chodzi konkretnie o samochód Opel Astra. Znacie jakieś dobre opony, lub chociaż ciekawe artykuły związane z tym zagadnieniem? 

#2 Barry23

Barry23

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 24 wrzesień 2021 - 11:35

Najlepiej jakbyś znalazła bloga na ktorym publikowane są testy opon. Na pewno znajdziesz jakies opisy opon uniroyal czy też Kumho. 

#3 Rivia15

Rivia15

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 25 wrzesień 2021 - 18:14

Najlepiej jakbyś znalazła bloga na ktorym publikowane są testy opon. Na pewno znajdziesz jakies opisy opon uniroyal czy też Kumho. 

Polecisz jakiegoś bloga? W sensie coś tam na youtube oglądałem, ale poczytać w necie nie zaszkodzi. 

#4 gorskibart7

gorskibart7

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 24 postów

Napisano 16 październik 2021 - 07:05

Jakoś na najlepszej jakości mi nie zależy, po co przepłacać za opony to nie najnowszego już auta przecież co nie. Stawiam na taką średnią półkę i to jest chyba takie najbardziej sensowe rozwiązanie tak myślę. Opon szukałem przez Ceneo https://www.ceneo.pl...Srednica:16.htm, konkretnie to nowych zimówek.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych