Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Zdjęcie

Program do faktur - z jakiego korzystacie?

wróć do serwisu Księgowość 7 odpowiedzi w tym temacie

#1 JarekDon

JarekDon

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 572 postów

Napisano 07 wrzesień 2021 - 13:34

Przychodzę do Was z pytaniem, czy możecie powiedzieć mi coś więcej jaki program do fakturowania warto sprawdzić i jednocześnie z jakiego sami teraz korzystacie i przede wszystkim czy jesteście zadowoleni z podjętych decyzji z perspektywy kilku miesięcy bo też nie chcę tego co chwilę zmieniać. 

#2 Wojtek541

Wojtek541

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 466 postów

Napisano 09 wrzesień 2021 - 10:48

No to może warto żebyś sprawdził program Faktura Vat 2021 od RafSoft https://www.rafsoft.net/ i przyznam, że jeśli chodzi o dobry program do fakturowania to on w pełni spełnia swoje zadanie. Stabilny, z rozbudowaną ilością funkcjonalności i jednocześnie obsługa techniczna zawsze pomoże, szczególnie na początku (ale też jest miesięczna wersja próbna do sprawdzenia). Posiada m.in takie ułatwienia jak Automatyczne aktualizacje, Praca lokalna, zdalna, w chmurze lub online, czy również Eksport do wielu formatów XLS, HTML, CSV, Plik JPK. Pozdrawiam!

#3 Torcik66

Torcik66

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 632 postów

Napisano 15 wrzesień 2021 - 12:10

Jak najbardziej mogę się zgodzić, bo nam też polecała go znajoma. Nie miałam problemu z odpaleniem i też standardem działania, program warto kupić to zawsze warto zapytać się u źródła, a na pewno podjęte decyzje będą jak najbardziej słuszne. Pozdrawiam i dajcie znać jak to dokładnie jak to wygląda u Was kiedy w końcu zaczniecie go wprowadzać. 

#4 JarekDon

JarekDon

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 572 postów

Napisano 18 wrzesień 2021 - 14:21

Fajne wskazówki, to zabieram się za sprawdzenie oferty. Zobaczymy czy sprosta naszym wymaganiom

#5 Suchmaschinenoptimierung

Suchmaschinenoptimierung

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów
  • LokalizacjaSzczecin

Napisano 19 wrzesień 2021 - 20:31

Chciałbym zakupić jakiś program do fakturowania. Możecie napisać na co najbardziej zwracać uwagę przy wyborze? Dodam że jest to mała " Początkująca " spółka. 

#6 PawełP32

PawełP32

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 466 postów

Napisano 20 wrzesień 2021 - 09:42

W takim razie mam nadzieję, że nasze wskazówki się przydadzą bo rzeczywiście jeśli szukacie przede wszystkim skutecznego, wydajnego i konkretnego programu ułatwiającego zarządzanie księgowością to tutaj program Faktura VAT 2021 Standard naprawdę dobrze wypada.

#7 Guest_Bozoń

Guest_Bozoń
  • Goście

Napisano 07 październik 2021 - 10:09

Według mnie Faktura Vat Standard jak najbardziej okey, dobry pakiet dla średniej firmy. Sprawne aktualizacje i pomoc techniczna. 

#8 taxeo

taxeo

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 56 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 07 październik 2021 - 19:47

Zdecydowanie polecam ERPX Optima

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych