Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Zdjęcie

Prywatna szkoła podstawowa w Warszawie

wróć do serwisu Sektor Publiczny 2 odpowiedzi w tym temacie

#1 mtzd

mtzd

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 901 postów

Napisano 05 sierpień 2021 - 10:45

Jakie macie opinie o szkołach prywatnych podstawowych? Czy warto jest wyslać dziecko? Zalezy mi na dobrym poziomie nauczania.

Jak również jak przygotować malucha do pierwszej klasy? Na co zwrocić uwagę? 

#2 BarbaraGruszka

BarbaraGruszka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 613 postów

Napisano 10 sierpień 2021 - 09:22

Moja dwójka dzieci chodzi obecnie do Thames British School:
Daję namiary. Świetna bezpieczna szkoła, w której zajęcia są prowadzone w jezyku angielskim Mozna potem przejść ze szkoły podstawowej do liceum i mieć mozliwość zdawania międzynarodowej matury. Poziom nauczania jest bardzo wysoki, moim zdaniem znacznie lepszy niż w szkołach państwowych. 
Co do wyprawki, prawdopodobnie dostaniecie listę od nauczycielki, wiec nie trzeba się spieszyć.
Co do tornistra to z pewnością zwróć uwagę na wagę, minimum dwie przegrody (na książki i zeszyty plus na strój na wf, przybory na plastykę, czy kanapki). Zwróć też uwagę na boczne kieszonki, nie wszystkie są rozciagliwe o bywa, że trudno w nich zmieścić bidon z wodą.

#3 krztyw1

krztyw1

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 27 sierpień 2021 - 09:03

Ja również jestem za posyłaniem dzieci do prywatnych szkół. Sam gdybym miał możliwość skorzystałbym z takiej możliwości. 

Warto wyposażyć swoje dziecko w najwyższej jakości artykuły szkolne. W naszej ofercie znajdziecie artykuły szkolne i biurowe - koperty kolorowe ozdobne, papier kolorowy do origami, papier kredowy, papier ksero kolorowy. https://shan.pl 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych