Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Zdjęcie

Tusze i tonery - wybór

wróć do serwisu Moja Firma 5 odpowiedzi w tym temacie

#1 JarekDon

JarekDon

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 564 postów

Napisano 09 lipiec 2021 - 19:11

Witam!

Gdzie zaopatrujecie się w tusze i tonery, macie może dla mnie jakieś konkretne podpowiedzi w tym zakresie (oczywiście licząc jednocześnie na najlepsze ceny). Pozdrawiam i z góry dzięki za wskazówki :)

#2 PawełP32

PawełP32

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 440 postów

Napisano 10 lipiec 2021 - 14:11

Osobiście korzystam ze sklepu DobreTonery.pl i jestem zadowolony z jakości produktów, dużej oferty więc bez problemów można znaleźć u nich to co jest potrzebne i jednocześnie dobry poziom obsługi klienta, która zapewnia szybką realizację. Ja lubię mieć zapasa artykułów biurowych i oczywiście tuszy do drukarek. Z nimi nie mam problemów, pozdrawiam

#3 Guest_Jaroń

Guest_Jaroń
  • Goście

Napisano 11 lipiec 2021 - 13:01

W pełni mogę się zgodzić, jeżeli chodzi o sklep internetowy z wyposażeniem biurowym to zdecydowanie jestem za DobreTonery. Można złapać świetne ceny, rozbudowaną ofertę i jednocześnie pełne wsparcie ze strony samej obsługi która ma odpowiednią wiedzę oraz doświadczenie.

#4 Torcik66

Torcik66

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 625 postów

Napisano 12 lipiec 2021 - 14:24

Dobrze wiedzieć, też będę miał w końcu sklep online w którym od razu można będzie wszystko zamówić a nie tusze i tonery gdzie indziej, niż drobne akcesoria biurowe. 

#5 Wojtek541

Wojtek541

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 465 postów

Napisano 14 lipiec 2021 - 13:07

Jeżeli dobrej jakości markowe tusze do drukarek HP to zdecydowanie polecam zwrócić uwagę na ofertę przygotowaną przez DobreTonery.pl i z resztą o tym piszą własnie poprzednicy. To sklep gdzie będziecie mogli liczyć na dobre ceny, jakość oraz terminowe realizacje. Mam nadzieję, że wszystko pójdzie jak najbardziej po Waszej myśli i zakupy będą w pełni udane. 

#6 jakub.m

jakub.m

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 21 postów

Napisano 26 lipiec 2021 - 11:15

Ja tutaj ostatnio robiłem zakupy https://najlepszytoner.pl/ i jestem zadowolony. Polecam spróbować zamienników, na próbę wziąłem DMD i bardzo fajnie drukarka na nich drukuje.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych