Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Zdjęcie

Nowy samochód Hyundai Tucson - Rzeszów

10 odpowiedzi w tym temacie

#1 JarekDon

JarekDon

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 567 postów

Napisano 09 lipiec 2021 - 19:04

Witam!

Czy macie może dla mnie jakieś konkretne podpowiedzi jeżeli chodzi o wybór odpowiedniego auta dla rodziny i co sądzicie o modelu Hyundai Tucson? Będę wdzięczny za konkretne informacje jak to auto się spisuje i czy macie może jakieś inne ciekawe opcje warte uwagi?

#2 Torcik66

Torcik66

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 625 postów

Napisano 11 lipiec 2021 - 13:17

No to jak rozglądacie się za ciekawymi propozycjami w zakresie samochodu nowego, ale i używanego zarówno dla siebie, czy bardziej rodzinnego auta które sprawi przyjemność jazdy, będzie funkcjonalne oraz przestronne nawet kiedy trzeba sporo rzeczy ze sobą wziąć. Dlatego zajrzyj sobie na przykład w Rzeszowie do Auto Res i przejrzyj optymalne opcje dla siebie. Licząc jednocześnie na bardzo dobrą obsługę klienta!

#3 Wojtek541

Wojtek541

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 466 postów

Napisano 15 lipiec 2021 - 13:20

Akurat tutaj też myślę, że mogę się zgodzić z wypowiedzią poprzednika i jesli chodzi o wybór ciekawych ofert modeli nowych oraz używanych to tutaj jak najbardziej jestem za Auto Res ponieważ w Rzeszowie to jeden z ciekawszych salonów z tak dobrze zestawioną ofertą modeli nowych, ale i używanych. Mi w oko mega wpadł nowy Hyundai Tucson i mam nadzieję, że może pod koniec roku na jakąś ciekawą ofertę u nich trafię :D

#4 JarekDon

JarekDon

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 567 postów

Napisano 16 lipiec 2021 - 14:06

O super, takich wskazówek szukałem :) Jeszcze coś z podpowiedzi macie?

#5 alpi

alpi

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 23 lipiec 2021 - 20:09

za takie podpowiedzi to ja dziękuję:D

#6 marysia8383

marysia8383

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 99 postów

Napisano 28 lipiec 2021 - 12:42

Co do hyundaia to ja kupiłam swojego w MM Cars w Katowicach i polecam wam dealera bo ofertę miał fajną. Do tego obsługa rzetelna i z dobrym podejściem do klienta, pomogli mi z wyborem konkretnego modelu bo nie wiedziałam do końca jaki chcę.

#7 PawełP32

PawełP32

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 454 postów

Napisano 03 sierpień 2021 - 11:33

Według mnie też to będzie dobry kierunek poszukiwań, ponieważ jednak w przypadku wyboru samochodów osobowych, ale również do firmy to tutaj zdecydowanie mogę polecić Wam, żebyście przede wszystkim znaleźć konkretnych specjalistów którzy będą Wam w stanie konkretnie pomóc dopasowując je pod konkretne potrzeby. W Auto Res kupiłem zarówno Ducato, ale i świetnego hybrydowego Tucsona. 

#8 Guest_FilipKis

Guest_FilipKis
  • Goście

Napisano 31 sierpień 2021 - 07:32

No to chętnie poznam Twoją opinię jak już będzie po wszystkim i z kim współpracowaliście przy wyborze samochodu dla siebie. Mam nadzieję, że podzielicie się swoimi spostrzeżeniami to też będę wiedział na kogo będzie warto w przyszłości jednak postawić. 

#9 maciek_p

maciek_p

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 401 postów

Napisano 31 sierpień 2021 - 14:05

Na pewno ważne jest też to jakie ubezpieczenie wybierzesz dla nowego auta.Tutaj https://beesafe.pl/ubezpieczenie-oc/masz ofertę na ubezpieczenie oc na fajnych warunkach i w niskiej cenie. Ja je wybrałem dla mojego auta i zadowolony jestem.

#10 Guest_PawełM

Guest_PawełM
  • Goście

Napisano 06 wrzesień 2021 - 08:17

Auto naprawdę świetne, co do Auto Res można liczyć na fachowe podejście i naprawdę terminowe realizacje również serwisowe. Dobrze mieć pewne miejsce gdzie można kupić samochód ale też w którym zajmą się naprawami. 

#11 JarekDon

JarekDon

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 567 postów

Napisano 07 wrzesień 2021 - 08:35

Super, że tyle wskazówek się pojawiło :D Chyba ostatecznie zdecyduję się na Hyundaia i40 na ten moment jakość do ceny pozytywnie mnie zaskoczył, chyba  ze w ostatniej chwili zmienię zdanie :)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych