Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

System płatności ratalnej wordpress

wróć do serwisu Kadry 4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Rabeś

Guest_Rabeś
  • Goście

Napisano 09 lipiec 2021 - 16:26

Jaki system płatności ratalnej wybrać do sklepu online postawionego na wordpressie? Będę wdzięczny za konkretne podpowiedzi, ponieważ nie wiem na co zwrócić uwagę, aby jednak była to optymalna opcja dla naszych klientów, pozdrawiam!

#2 Torcik66

Torcik66

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 625 postów

Napisano 13 lipiec 2021 - 07:00

W mojej opinii jeżeli chodzi o wygodny system płatności ratalnej to tutaj na pewno warto sprawdzić system iRaty dla zwiększania zysków oraz sprzedaży. Dlatego też u nas już od ponad roku jest i na pewno przy takiej opcji pozostaniemy, trzeba wychodzić na przeciw oczekiwaniom klientów które są kluczowe dla rozwoju biznesu ecommerce bo wymagania stale rosną :)

#3 PawełP32

PawełP32

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 449 postów

Napisano 16 lipiec 2021 - 07:34

Dlatego sam polecam po prostu w wolnej chwili, żebyście zajrzeli do oferty przygotowanej przez iRaty.pl https://www.platform...a.pl/wspolpraca ponieważ jest to dużo łatwiejsze, szybsze i też mają moduł dopasowany dokładnie pod wordpress.

#4 Torcik66

Torcik66

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 625 postów

Napisano 29 lipiec 2021 - 21:14

I jak już może się dowiadywałeś co i jak, jakiś system testujesz?

#5 Wojtek541

Wojtek541

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 465 postów

Napisano 29 lipiec 2021 - 21:28

Szukając profesjonalnej pomocy w zakresie wyboru skutecznego systemu płatności ratalnej to ja zdecydowanie jestem za iRaty.pl w mojej opinii to jak najbardziej skuteczna opcja jeżeli chodzi o prowadzenie sklepu online i sprzedaż produktów które jednak są drogie, a często z Waszej oferty korzystają różne firmy, czy na przykład salony kosmetyczne i fryzjerskie

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych