Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Dobra karma sucha dla szczeniaka

Dobra karma sucha dla szczeni

wróć do serwisu Moja Firma 4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Kajor

Guest_Kajor
  • Goście

Napisano 09 lipiec 2021 - 15:11

Cześć!

Jaka karma sucha dla szczeniaka? Liczy się bogaty skład, bez zbóż i rozsądna cena.

Pozdrawiam i liczę na rozwój tematu z Waszymi doświadczeniami :)

#2 JarekDon

JarekDon

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 567 postów

Napisano 12 lipiec 2021 - 09:29

Dużo zależy właśnie od rasy psa i jego wieku, ale optymalne karmy dla różnych typów psów możecie znaleźć w ofercie Empire Petfood tym bardziej, że ich karma mega smakuje naszemu pupilowi. Ich karmy oparte są na dobrym mięsie głównie dziczyzny, bez zbóż i drobiu. Do tego kluczowe suplementy dla ich odpowiedniego rozwoju. 

#3 Torcik66

Torcik66

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 625 postów

Napisano 14 lipiec 2021 - 09:57

No to jeśli chodzi o karmę dla szczeniaka mniejszej rasy to sprawdź sobie własnie empire bo ja zamawiam u nich dla naszego maltańczyka https://empireshop.p...ltanczyka-1.8kg niezła cena, nie ma zbóż, ziemniaków, czy drobiu. Mega smakuje naszej psince i do tego oparty 80% na świeżym mięsie więc nie ma się czemu dziwić :)

#4 PawełP32

PawełP32

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 453 postów

Napisano 16 lipiec 2021 - 09:22

Ciekawie wygląda muszę przyznać, może też te karmy u naszego owczarka też się sprawdzą ;)

#5 Wojtek541

Wojtek541

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 465 postów

Napisano 28 lipiec 2021 - 12:35

A jak chcecie nauczyć różnych sztuczek swoich psów, bądź po prostu jeśli chcecie wynagrodzić je za dobre samopoczucie to tutaj zdecydowanie mogę polecić Wam do sprawdzenia https://empireshop.p...yjatkowa-jakosc bo u nas fajnie się sprawdzają i rzeczywiście szczeniak się zajada i coraz więcej rozumie :)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy