Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Samochód używany z usa - warto?

Samochód używany z usa - wart

8 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Hareń

Guest_Hareń
  • Goście

Napisano 09 lipiec 2021 - 13:46

Cześć,

Czy według Was warto kupić samochód używany z usa, jeśli tak to jak to zrobić omijając większość problemów które związane są z logistyką i samymi kosztami? :)

#2 Torcik66

Torcik66

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 625 postów

Napisano 13 lipiec 2021 - 07:42

No ja też korzystałem z auta dla siebie właśnie w usa i akurat jeśli chodzi o wybór odpowiedniego samochodu jaki wybrałem to kilkuletnie BMW X1 i było kilka niewielki poprawek lakierniczych i wymiana zderzaka.  Poszło sprawnie, cenowo wyszło nieźle i też firma jaka mi w tym pomagała to bid cars.

#3 Wojtek541

Wojtek541

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 465 postów

Napisano 15 lipiec 2021 - 09:11

No tak policz sobie mniej więcej jakie to mogą być koszty na https://bid.cars/pl/shippingod raz też maja integracje ze stronami do licytacji więc można od razu poszukać modeli jakie mogą Wam się spodobać. 

#4 PawełP32

PawełP32

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 446 postów

Napisano 16 lipiec 2021 - 10:21

O proszę to ciekawy temat, własnie mój znajomy szuka dla siebie mustanga na aukcjach z usa także zobaczę najpierw jak to mu pójdzie i czy będzie zadowolony

#5 JarekDon

JarekDon

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 567 postów

Napisano 18 lipiec 2021 - 21:16

Szukając ciekawych ofert w zakresie zakupu samochodu używanego dla siebie i jednak pomocy przy znalezieniu odpowiedniego auta, licytacji i przetransportowania to też uważam, że warto zastanowić się nad skorzystaniem z pomocy firmy bid cars mogą skutecznie pomóc, jednak lepiej sobie wszystkiego na spokojnie się dowiedzieć z pomocą obslugi i przeliczyć koszty niż żałować i znacząco przepłacać. Pozdrawiam i koniecznie daj znać jak już podejmiesz ostateczną decyzję!

#6 marysia8383

marysia8383

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 99 postów

Napisano 22 lipiec 2021 - 16:09

Używane auto z usa warto sprowadzić jak masz w dobrej cenie możliwość jego zakupu. No a do niego jak będziesz szukać ubezpieczenia to te https://beesafe.pl/kalkulator-oc-ac/na pewno warto wybrać. Ja tak zrobiłam i nie mogłam lepiej trafić.

#7 Guest_Robert

Guest_Robert
  • Goście

Napisano 24 lipiec 2021 - 23:08

Amerykańskie samochody są bardzo dobre, ale kupując używane auto trzeba się liczyć z koniecznością wymiany zużytych części. Niektóre elementy można zregenerować. Polecam usługi firmy Avanti oferującej regenerację części samochodowych jak dwumas, sprzęgło lub maglownica.

#8 Guest_Szymon

Guest_Szymon
  • Goście

Napisano 25 lipiec 2021 - 23:32

Amerykańskie auta są świetne, ale żeby sprowadzić dobre jakościowo auto zza oceanu to trzeba mieć o tym sporą wiedzę. Polecam usługi firmy SP Automotive, która sprowadza samochody z USA i Kanady. To rzetelny kontrahent, któremu można zaufać.

#9 Guest_Dominik

Guest_Dominik
  • Goście

Napisano 27 lipiec 2021 - 01:14

Większość samochodów z USA ma automatyczną skrzynie biegów. Jeśli zakupione auto będzie miało usterkę takiej skrzyni to polecam usługi świadczone przez firmę Hydrokinetyczne.pl oferującą regenerację konwerterów. Polecam!

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych