Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Usługi transportowe własnym samochodem

wróć do serwisu Księgowość 2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Antoni85

Guest_Antoni85
  • Goście

Napisano 06 lipiec 2021 - 12:36

Chcę  założyć firmę która będzie świadczyła przewóz drobnych rzeczy. Świadczyć będę usługi dla dwóch lokalnych hurtowni pasz i pokarmów dla zwierząt. Mam w planach zakupić małego busa i koszty paliwa i eksploatacji samochodu wrzucać w koszta. Nie potrzebuję licencji bo do 3,5 ton. A moje pytanie jakie PKD wpisać i czy mogę do czasu zakupu samochodu dostawczego przewozić rzeczy swoim samochodem osobowym. I czy można tego typu drobne towary przewozić samochodem osobowym? Czasem to jest kwestia dostarczenia dla pobliskiego rolnika wora, dwóch paszy. 

#2 cookieclickeraz

cookieclickeraz

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 26 sierpień 2021 - 03:10

I agree with you. This post is truly inspiring. I like your post and everything you share with us is current and very informative, I want to bookmark the page so I can return here from you that you have done a fantastic job.

#3 marmur87

marmur87

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 110 postów

Napisano 07 styczeń 2022 - 22:02

Ja przez chwilę dorabiałem sobie w ten sposób. Transportowałem meble z rożnych sklepów. Pamiętam jak przewoziłem piękny regał z tego sklepu: https://trend-home.p...egaly-1411.html. Tak mi się spodobał, że sam sobie go później kupiłem. Ogółem pomysł na biznes bardzo ciekawy ale auto szybko odczuło nadprogramowe kilogramy i zrezygnowałem z takiego zarobku by nie wydawać kasy na mechaników. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych