Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Zdjęcie

Sesje zdjęciowe produktów

wróć do serwisu Moja Firma 2 odpowiedzi w tym temacie

#1 pepke

pepke

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 564 postów

Napisano 30 czerwiec 2021 - 06:44

Czy może któraś z Was robiła sesję zdjęciową ubrań. Nie bardzo wiem jak się do tego zabrać. Szyje ubrania dla dzieci i chciałabym zrobić profesjonalną sesje z dzieciakami w roli głównej. Ale skąd dzieci, na jakich warunkach? 

Celem życia jest rozwój własnej indywidualności

#2 dancewithhim

dancewithhim

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 768 postów

Napisano 30 czerwiec 2021 - 07:32

Cześć, jest kilka rozwiązań, jeśli chodzi o znalezienie modeli. Ostatnia sesja ubrań dziecięcych, jaką robiłam była wykonana z udziałem dzieci właścicielek i ich znajomych. Można też dać ogłoszenie na grupie, że szukamy modeli do sesji. Za udział dzieci w sesji można zaproponować zdjęcia z sesji i ubrania. Można też zatrudnić dzieci z agencji modeli.

https://magazynprzed...tanie-wizerunku

Ważne jest również pozyskanie zgody na wykorzystanie wizerunku. 

#3 Mixshot

Mixshot

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 38 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 23 lipiec 2021 - 11:19

Ja takie zdjęcia robię każdego dnia :)

Nie jest łatwo zaczynać od zera. Dobrym sposobem jest zlecenie części topowych towarów do profesjonalnego studia fotografii produktowej.

Jeśli chcesz samodzielnie robić zdjęcia produktów, to zapraszam do swoich poradników o zdjęciach produktowych w tym odzieży (np. duch czy flatshot), podary o sprzęcie fotograficznym itp.

Fotografia produktowa z Wrocławia Zdjęcia produktowe | Packshot dla e-commerce | Studio fotograficzne

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy