Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Zdjęcie

Czy opłaca się inwestować w złoto ?

3 odpowiedzi w tym temacie

#1 kosek77

kosek77

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 232 postów

Napisano 25 czerwiec 2021 - 12:38

Jeśli ktoś z Was inwestuje w złoto czy inne metale szlachetne i ewentualnie może się podzielić swoimi spostrzeżeniami co do tego, gdzie ewentualnie inwestować to dawajcie znać. Zależy mi na dobrym produkcie, pewnym źródle złota, najlepiej z jakimiś certyfikatami, które będą wartość potwierdzały.

#2 Caryk88

Caryk88

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 260 postów

Napisano 08 lipiec 2021 - 07:54

Ja kupuje złoto i srebro za pośrednictwem mennica24.pl  . Udało mi się już w ten sposób ulokować ponad 40 tysięcy i jestem zadowolony z obsługi. Serwis działa na wysokim poziomie, profesjonalne podejście do klienta, widać także duże doświadczenie po ich stronie jeśli chodzi o obsługę, pracownicy chętnie podpowiadają w co warto lokować w danym momencie środki.

#3 Dvijok

Dvijok

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 09 lipiec 2021 - 16:02

Istnieje ogromna liczba sposobów na szybkie pozyskanie pieniędzy online. Niestety, nie wszystkie są odpowiednie. Ale, mogę powiedzieć z pewnością, że automaty do gier http://jednorekiband...tomaty-do-gier/, to jest to, czego szukałeś. W kasynach online jest ogromna ilość różnych maszyn. Każdy znajdzie tu coś dla siebie. Ogromnym plusem jest również to, że we wszystkie gry można grać za darmo. Więc możesz nauczyć się wszystkich funkcji, które chcesz, aby maszyna, a później zacząć zarabiać prawdziwe pieniądze od niego.

#4 PawełP32

PawełP32

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 452 postów

Napisano 17 lipiec 2021 - 14:24

Jak najbardziej się opłaca nawet patrząc na to od strony historycznej, bo skutecznie przechowuje wartość pieniędzy i tym lepiej sprawdza się jak jest tak wysoka inflacja. Jeśli o mnie chodzi to szczególnie dobrze sprawdzają się mniejsze sztabki inwestycyjne, ale też monety bulionowe z tych najbardziej popularnych jak liść klonowy, wiedeński filharmonik, czy kangur australijski. Ja akurat je kupuję w https://www.mennicaskarbowa.pl/ bo są na rynku od lat i ceny też jedne z najlepszych więc jednak wole mieć jedno sprawdzone miejsce

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych