Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Zdjęcie

Miłosc, czy jeszcze istnieje?

wróć do serwisu Księgowość 2 odpowiedzi w tym temacie

#1 pro3l8m

pro3l8m

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 58 postów

Napisano 10 czerwiec 2021 - 07:25

Jestem po cięzkim rozstaniu. Chciałbym znaleźć nową miłość, ale nie wiem gdzie jej szukać. Czy w realu czy raczej w sieci. Nie należę do osób szczególnie ufnych. Nie mam też nadziei na zbyt wiele. Chciałbym po prostu znaleźć dobrą duszę, z którą mogę dzielić życie. 

#2 Arystokratka

Arystokratka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 980 postów

Napisano 10 czerwiec 2021 - 13:54

To zależy od doświadczenia, jedni mówią, że tak, inni, że nie.

#3 panidomu2000

panidomu2000

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 20 postów

Napisano 10 czerwiec 2021 - 20:40

Jestem po cięzkim rozstaniu. Chciałbym znaleźć nową miłość, ale nie wiem gdzie jej szukać. Czy w realu czy raczej w sieci. Nie należę do osób szczególnie ufnych. Nie mam też nadziei na zbyt wiele. Chciałbym po prostu znaleźć dobrą duszę, z którą mogę dzielić życie. 

Współczuję doświadczeń. Kiedyś też przechodziłam przez podobne sytuacje i uwierz mi wychodziłam silniejsza. Też tak myśl. Jeśli chodzi o miłość to nie trać nadziei. Wejdź sobie na https://www.topdates.pl/ tam znajdziesz różne portale randkowe. Może uda Ci się własnie tam znaleźć miłość. Ja męża poznałam poprzez portal randkowy i jesteśmy już małżeństwem ponad rok. Cieszę się, że przełamałam się i założyłam tam konto. Kto wie jakby się potoczyły nasze losy, gdyby nie ten portal randkowy. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy