Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Zdjęcie

Psycholog online?

8 odpowiedzi w tym temacie

#1 zimbol

zimbol

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 843 postów

Napisano 24 maj 2021 - 08:51

Sądzicie, że wizyta u psychologa przez internet może być równie skuteczna, co wizyta u psychologa na tradycyjnym spotkaniu twarzą w twarz. Jestem teraz na etapie jakiegoś specjalisty i nie chcę popełnić błędu, by się później nie zrazić. 

#2 Naster

Naster

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 954 postów

Napisano 01 czerwiec 2021 - 08:46

Jak najbardziej. Tak samo jak można lokalnie trafić do dobrego i słabego psychologa, tak samo jest i w przypadku wizyt online. Dla mnie na przykład prościej rozmawiać się przez kamerkę, niż prosto w oczy i jakoś łatwiej jest mi wyrzucić wszystko co leży na sercu. 

#3 zimbol

zimbol

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 843 postów

Napisano 01 czerwiec 2021 - 15:04

Masz namiar na jakiegoś dobrego specjalistę, skoro piszesz, że już przechodziłeś przez takie wizyty? Jakbyś mógł, to bardzo bym prosił o jakiś link oraz o info, czy warto skorzystać z tego psychologa. 

#4 Naster

Naster

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 954 postów

Napisano 05 czerwiec 2021 - 17:32

Łącznie byłem na wizytach u dwóch różnych psychologów. Pierwsze raczej nie mogę polecić, bo zwyczajnie się nie spisał, widać było, że chciał żeby godzina zleciała jak najszybciej. Natomiast drugi, czyli https://www.przyjaznypsycholog.com/ i tam konsultacja psychologiczna była już na znacznie wyższym poziomie i tam uczęszczam cały czas, bo te wizyty faktycznie sporo mi dają. 

#5 Malas

Malas

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 9 postów

Napisano 26 czerwiec 2021 - 08:47

Oczywiście sam korzystam z takiego rozwiązania i bardzo jestem zadowolony z dotychczasowych rezultatów. Plusem jest to, że możesz korzystać z pomocy najlepszych psychologów, nie ograniczasz się do miejsca zamieszkania, wygodna forma kontaktu z dowolnego miejsca, a i też mam kontakt ze swoim psychologiem nawet codziennie, korzystam z WeTalk - platforma do komunikacji online z psychologiem, zobacz sobie na ich stronie jak to funkcjonuje.

#6 aniolek

aniolek

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 895 postów

Napisano 25 lipiec 2021 - 13:19

W moim przypadku konsultacja psychologiczna online bardzo dobrze się sprawdziła. Na stronie: https://psychologonline-24.pl/ znajdziecie informacje o ofercie, z której korzystam w razie potrzeby. Mają oni bardzo dobrą kadrę psychologów, więc jestem przekonana że decydując się na ich usługi nie będziecie zawiedzeni.

#7 AgataNowa

AgataNowa

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 29 postów

Napisano 31 lipiec 2021 - 20:57

Sądzicie, że wizyta u psychologa przez internet może być równie skuteczna, co wizyta u psychologa na tradycyjnym spotkaniu twarzą w twarz. Jestem teraz na etapie jakiegoś specjalisty i nie chcę popełnić błędu, by się później nie zrazić. 

Uważam, że pomoc psychologa przez internet niczemu nie odbiega od tej, udzielanej twarzą w twarz bezpośrednio w gabinecie. Jestem tego w sumie najlepszym. Sama korzystam z programu Elpis i bardzo sobie chwalę. Jak chcesz, to możesz dowiedzieć się więcej na ten temat na stronie: https://www.elpisonline.pl/

#8 luke45

luke45

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 1259 postów

Napisano 03 sierpień 2021 - 07:06

Moim zdaniem to jest nawet większy komfort, bo jesteś w swoim domu, gdzie czujesz się bezpiecznie, a nie w obcym gabinecie

Always look on the bright side of life!

#9 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 19 sierpień 2021 - 14:41

Od siebie mogę polecić strefa-rozwoju.pl.tl

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych