Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Zdjęcie

przeprowadzka kurierem

wróć do serwisu Kadry 5 odpowiedzi w tym temacie

#1 sakira23

sakira23

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 123 postów

Napisano 20 maj 2021 - 13:53

Przeprowadzam się i zastanawiam się czy mogę sprzęty AGD nadać kurierem zamiast firmy transportowej. Orientujecie się?

#2 gorgon

gorgon

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 374 postów

Napisano 30 maj 2021 - 14:58

Jak najbardziej i to możliwe, że nawet taniej będzie. Konieczna będzie paleta kurierem , bo sprzęt AGD tylko w ten sposób można przetransportować. Niskich cen najlepiej szukać u brokerów kurierskich

#3 Guest_manna

Guest_manna
  • Goście

Napisano 20 lipiec 2021 - 14:56

A nie lepiej odezwać się do firmy, która zajmuje się przeprowadzkami? Przynajmniej odpowiednio zabezpieczą Ci rzeczy, a cenowo też może wyjść lepiej. Przedzwoń sobie do firmy Japa&Co i poproś o wycenę, na pewno wyjdzie taniej niż u kuriera. 

#4 Guest_yasmine

Guest_yasmine
  • Goście

Napisano 06 sierpień 2021 - 12:45

Faktycznie chyba lepiej skorzystać z firmy, która na co dzień zajmuje się przeprowadzkami. A Japa&Co jest jedną z lepszych, także można się do nich śmiało odezwać i mieć szybko z głowy całą przeprowadzkę. 

#5 PiotrSwiacicki

PiotrSwiacicki

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 8 postów

Napisano 11 sierpień 2021 - 12:54

Ja miałem specjalną firmę transportową do przewozu mebli i wydaje mi się że to lepsza opcja niż kurier. Taka firma potrafi lepiej zabezpieczyć meble i inne rzeczy.

Co roku w sezonie świątecznym fantazjowałam, że w połowie grudnia wsiadam do samolotu i lecę w jakieś przyjemne, ciepłe miejsce. Z daleka od wścibskich ciotek, perfekcyjnej matki, kuzynek, dzieciaków biegających z prędkością kucyków naćpanych amfetaminą...

#6 Guest_kudla

Guest_kudla
  • Goście

Napisano 22 wrzesień 2021 - 21:48

Bezpieczniej jest zatrudnić firmę, która ogarnie Ci całą przeprowadzkę i odpowiednio zabezpieczy wszystkie meble. Odezwij się do firmy Japa&Co, a będziesz mieć wszystko z głowy. Wydaje mi się też, że cenowo również wyjdziesz na tym o wiele lepiej. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy