Kategorie
Skocz do zawartości

Pyszna woda

ksieg-32
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Sandreczka

Nie, takiego nie mam. Ostatnio kupiłam domowy system filtrowania wody 4swiss. Jest bardzo prosty w montażu. Czysta woda jest dosłownie na wyciągnięcie ręki. Nawet moja córka umie z tego korzystać. 

• 4 tygodnie później...

Kupował ktoś z Państwa tego rodzaju filtr na kran? Wiem, że jakość i smak wody jest bardzo, szalenie wręcz ważny, a mi zależy na kupnie od zaufanego sprzedawcy. Będę zatem bardzo wdzięczny za szerokopojętą pomoc i doradztwo w temacie.

Ja tam lubię kranówkę. Oczywiście, również powiem, że nasza woda jest świetna, ale też prawdę powiedziawszy muszę rzec, że niestety, ale mnie bolą zęby po czymś zimnym. Stąd muszę sprawdzić, jakie sposoby ma na to stomatolog w łęcznej .

• 1 miesiąc temu...
  • 3 miesiące temu...

Jestem właścicielem gospodarstwa rolnego - ze względu na duże użycie wody chciałbym wywiercić studnię głębinową. Bardzo długo szukałem firmy, która się tym zajmuje i postanowiłem skorzystać z usług strony https://geolog.pl/, która posiada profesjonalny sprzęt. Przed wierceniem zostały przeprowadzone odpowiednie badania, a po ich analizie przyjechali fachowcy i wywiercili mi studnię. Jestem bardzo zadowolony, bo usługa została zrealizowana błyskawicznie i profesjonalnie. Dzięki badaniom geotechnicznym wiem również, że na działce bez obaw mogę wykopać piwnicę.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
 Udostępnij

• Dodaj nową pozycję...