Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Zdjęcie

Zabiegi wykonywane przez kosmetyczki

wróć do serwisu Sektor Publiczny 3 odpowiedzi w tym temacie

#1 alf

alf

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 853 postów

Napisano 19 maj 2021 - 06:23

Co sądzicie o wykonywaniu przez kosmetyczki zabiegów botoksu albo wstrzykiwania kwasu hialuronowego? Czy takie osoby powinny to wykonywać?

#2 dancewithhim

dancewithhim

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 768 postów

Napisano 19 maj 2021 - 07:00

Wszystkie prepataty kwasu hialuronowego zostały zarejestrowane jako wyrób medyczny (implant) do podawania wyłącznie przez lekarza. Botoks jest substancją stosowaną w lecznictwie zamkniętym i jego nabycie (oraz podawanie) są ograniczone tylko do gabinetów lekarskich (możliwy zakup za okazaniem pieczątki lekarza). W Polsce kosmetyczki udają, że o tym nie wiedzą lub nie czytają ulotek dostępnych w każdym opakowaniu produktu.

Sama chodzę na modelowanie ust ale do profesjonalnego gabinetu.  Do instytutu Bielendy w Krakowie https://instytut.bie...odelowanie-ust/

#3 Guest_Marianna

Guest_Marianna
  • Goście

Napisano 26 czerwiec 2021 - 22:56

Ja wykonałam zabieg niwelujący zmarszczki w Akademii Medycyny Estetycznej dr Szczepańskiej i jestem bardzo zadowolona z efektów. Moja twarz wygląda młodziej, a ja dzięki temu czuję się lepiej. Polecam ten gabinet!

#4 Guest_Anna

Guest_Anna
  • Goście

Napisano 24 lipiec 2021 - 19:05

Moim zdaniem botoks itp są mocno przereklamowane. Dobry makijaż i podstawowe zabiegi upiększające wystarczą żeby dobrze wyglądać, ale muszą być wykonane przez dobre specjalistki. Polecam salon Dolce Vita Eksperci Urody - sama tam wykonuję zabiegi kosmetyczne i zawsze jestem zadowolona z efektu.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych