Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

wypowiedzenie


wróć do serwisu Kadry 7 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_ewelina

Guest_ewelina
  • Goście

Napisano 12 maj 2021 - 07:55

pracownik chce aby stosunek pracy ustał 14.05

nie moge wystawić mu świadectwa za porozumieniem.

na jakij podstawie moge rozwiazac taka umowe?



#2 Dorota

Dorota

    Zaawansowany użytkownik

  • Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 5924 postów

Napisano 12 maj 2021 - 08:25

Jak długo jest zatrudniony, jaką ma umowę?



#3 Guest_ja

Guest_ja
  • Goście

Napisano 12 maj 2021 - 08:29

jest to pracownik z refundowany z up

jego okres umowy sumaryczny to ponad rok,

kiedy wypowiedzenie? najakiej podstawie świadectwo - nie moge za prozumieniem stron bo strace refunadacje a chce zglosić innego bezrobotnego na to miejsce



#4 ZosiaA

ZosiaA

    Zaawansowany użytkownik

  • Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 21597 postów
  • LokalizacjaWarszawa rządowa/państwowa jednostka budżetowa

Napisano 12 maj 2021 - 09:23

Ma miesięczny okres wypowiedzenia.
Jeśli chce odejść 14-go, a wy nie chcecie stracić refundacji, w grę wchodzi porzucenie pracy.
Tyle, że pracownik nie dostanie już z PUP już innego skierowania, ani zasiłku dla bezrobotnych.

#5 Guest_sadas

Guest_sadas
  • Goście

Napisano 12 maj 2021 - 09:55

z jaką datą musi być wypowiedzenie, żeby mogł zakończyć stosunek pracy 14.05?



#6 ZosiaA

ZosiaA

    Zaawansowany użytkownik

  • Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 21597 postów
  • LokalizacjaWarszawa rządowa/państwowa jednostka budżetowa

Napisano 13 maj 2021 - 04:41

Tylko porozumienie stron.

#7 Guest_ewelina

Guest_ewelina
  • Goście

Napisano 13 maj 2021 - 11:22

Rozwiązanie za wypowiedzeniem, (pracownik złożył pismo)

jezeli zastosuje art 36 ust.6 to czy mogę skrócić okres wypowiedzenia?



#8 Witch

Witch

    Zaawansowany użytkownik

  • Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 8914 postów

Napisano 16 maj 2021 - 20:12

Na mocy art. 36 § 6 K.p., strony mogą po dokonaniu wypowiedzenia umowy o pracę przez jedną z nich ustalić wcześniejszy termin rozwiązania umowy, co  nie zmienia trybu rozwiązania umowy o pracę.





Dodaj odpowiedź



  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych