Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Zdjęcie

Jeśli macie kogoś kto zajmuje się obsługą prawną firm polecicie ?

wróć do serwisu Moja Firma 4 odpowiedzi w tym temacie

#1 pawelszabla

pawelszabla

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 580 postów

Napisano 11 maj 2021 - 13:56

Jeśli macie kogoś kto zajmuje się obsługą prawną firm i możecie polecić to dajcie znać. Zależy mi na kimś kto jest radcą prawnym, tak by ewentualnie jak będzie potrzeba mógł też występować w imieniu firmy przed sądem. Będę wdzięczny za podpowiedzi w tym zakresie.

#2 ZosiaA

ZosiaA

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 21723 postów
  • LokalizacjaWarszawa rządowa/państwowa jednostka budżetowa

Napisano 11 maj 2021 - 14:18

Co za nędza, dążąca do reklamy...

#3 kosek77

kosek77

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 232 postów

Napisano 01 czerwiec 2021 - 13:29

Jeśli chodzi o moje doświadczenia to korzystamy w firmie z pomy Pana Rafała Sangowskiego i jeśli chodzi o obsługę prawną dla firm możemy jego usługi polecić. Duże doświadczenie i profesjonalne podejście do klienta. Obsługa kompleksowa więc tak naprawdę człowiek sam nie musi się niczym przejmować. Jeśli ktoś jest laikiem w zakresie prawa to taka pomoc w firmie na pewno się przyda.

#4 murci

murci

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 65 postów

Napisano 12 sierpień 2021 - 10:28

A próbowaliście opcji online? Bo jak dla mnie porady prawne online są tak samo skuteczne, jak normalne spotkanie z prawnikiem. Szybko można liczyć na wypełnienie usługi czy pomoc, dla firm również więc myślę że jeśli ktoś poszukuje prawnika do pomocy to jest to dobry adres ;) 

#5 Guest_Kate

Guest_Kate
  • Goście

Napisano 13 sierpień 2021 - 06:04

Polecam kancelarię adw. Dariusza Staniszewskiego. Korzystamy z obsługi w formie abonamentu już od kilku lat.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych