Kategorie
Skocz do zawartości

Wygodne buty do pracy

alf
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

dostałam kilka dni temu pracę, niestety jest ona stojąca. Zdradzcie jakieś sprawdzone sposoby żeby po 8-10h stania nie bolały mnie tak nogi i plecy  Wiem że musze mieć wygodne buty, takie już posiadam, ale co poza tym ?

No i moze dodam jeszcze, ze buty musza byc w nieco większym niż standardowy rozmiarze

Jeśli w pracy nie ma takich gumowych mat z wypustkami na stanowisku by na tym stać, to będzie kiepsko. Ja akurat mam chodzącą po 10 godzin i da radę ale buty muszą być mogą wygodne i przewiewne. A w domu trzeba leżeć z nogami wyżej . To bardzo ważne.

Zerknij sobie do sklepu Buty xl:

https://www.butyxl.pl/botki-i-sztyblety-damskie-duze-rozmiary

W sklepie sa buty dla kobiet noszących większe rozmiary. Na pewno znajdziesz tam coś odpowiedniego dla siebie. 

• 3 tygodnie później...

Z tego co widziałam, to jest sporo butów pediatrycznych, które wyglądają naprawdę fajnie. Moim zdaniem będą dobrym wyborem, nie tylko dlatego że są wygodne, ale dzięki nim będziesz miała odciążony kręgosłup. 

• 1 rok później...

Powiem Wam, ze sama w takich butach sportowych chodzę równiez na co dzień, Nie tylko biegam ale również skutecznie przemycam je w codziennych stylizacjach bo nie ma moim zdaniem wygodniejszych butów niż trampki czy sneakersy. Szpilki lubię ale nakładam jedynie na szczególne okazje, takie w których wiem, ze nigdzie nie będe wychodziła....

Od siebie polecam szczególnie sneakersy damskie od Adidas:

https://bestshoes.com.pl/pl/c/Sneakersy/100/3

Wygodne na co dzień ale i do pracy. O ile oczywisćie nie macie w pracy dress code. 

1.webp

• 2 miesiące temu...

Zdecydowanie wygoda i jakość wykonania to podstawa w przypadku obuwia do pracy. Jednak też w przypadku butów skórzanych warto postawić na porządne tłuszcze do butów, które pomagają w utrzymaniu ich świetnego wyglądu. Przede wszystkim chroniąc przed pękaniem skóry i niszczeniem materiału pomimo niezbyt korzystnych warunków atmosferycznych.

• 1 miesiąc temu...

Ja również przeważnie noszę buty sportowe, ponieważ są dla mnie najwygodniejsze i pasują do większości ubrań jakie posiadam w szafie. Dlatego myślałem o zakupie nowych butów sportowych, bardzo podoba mi się ta oferta https://shezamme.com/kategoria/buty/yeezy/ . Znajomy polecił mi ten sklep.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
 Udostępnij

• Dodaj nową pozycję...