Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Zdjęcie

Chcę zainwestować w złoto

3 odpowiedzi w tym temacie

#1 pawelszabla

pawelszabla

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 580 postów

Napisano 06 maj 2021 - 12:58

Hej, chce zainwestować kilkadziesiąt tysięcy w złoto, tylko to będzie moja pierwsza inwestycja w takim charakterze więc potrzebowałbym w tym zakresie jakieś pomocy, tak żeby kupować w bezpieczny sposób z takiego źródła, gdzie faktycznie będę miał gwarancje, że to złoto będzie miało odpowiedni certyfikat.

#2 Caryk88

Caryk88

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 260 postów

Napisano 11 maj 2021 - 09:19

Oczywiście jak chcesz na poważnie zainwestować to warto będzie szukać takiej firmy, która zaproponuje w tym względzie dobrą ofertę i tutaj Mennica 24(mennica24.pl  ) to dla mnie zawsze pierwszy wybór. Jak chce większa kwotę włożyć w sztabki albo monety to wiem, że u nich bez obaw można zamawiać i dostanę dobry produkt z certyfikatem, odpowiednio zabezpieczony na czas transportu. To co można o nich powiedzieć, to że obsługa stoi na najwyższym poziomie.

#3 fashion.victim

fashion.victim

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 1299 postów

Napisano 12 maj 2021 - 11:59

To dowiedz się więcej o złocie, wartości i tym wszystkim, jak to działa.

#4 lenonka

lenonka

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 02 wrzesień 2021 - 06:18

To bardzo dobry pomysł moim zdaniem. Na złocie się nie traci, nawet w takich niepewnych czasach jakie mamy teraz :) Ja ostatnio również poczyniłam inwestycje, z pomocą tego miejsca - https://www.mennicaskarbowa.pl/, bardzo szybko zrealizowali moje zamówienie, jak najbardziej ich polecam 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy