Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Zdjęcie

Wysokość odszkodowania za mobbing, nierówne traktowanie i dyskryminację w pracy w 2020 r.

3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Prawo

Admin Prawo

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 672464 postów

Napisano 22 kwiecień 2021 - 18:50

Wysokość odszkodowania za mobbing, nierówne traktowanie w zatrudnieniu i dyskryminację pracownika zależy od wysokości minimalnego wynagrodzenia za pracę. Ile będzie wynosiło w 2020 r.?

Powrót do artykułu: Wysokość odszkodowania za mobbing, nierówne traktowanie i dyskryminację w pracy w 2020 r.

#2 Guest_Andrzej

Guest_Andrzej
  • Goście

Napisano 22 kwiecień 2021 - 18:50

Od 6 lat pracuje w tej samej firmie we wrześniu ub roku ( 2020 ) zostałem kierownikiem działu , otrzymałem pod opiekę dział w firmie nazywamy to dział sanitarny , przez kilka lat na tym właśnie dziale zatrudnionych było trzech pracowników , i dział pomimo to był zaniedbany , po przejęciu działu okazało się że jestem tam sam , i tu zaczyna się problem , zamawianie towaru wystawienie go na regały zmiany cenowe i cała reszta z tym związana. W tym momencie zaczynają się problemy wieczne gnębienie że bałagan jak tego nie zrobisz to Cię Zwolnię ( czasem zostaję w pracy po 12 godzin albo muszę przyjść na dniu wolnym ) cały czas jest zastraszanie idt.... ostatnio dostałem do wykonania całą masę zadań i mam na to trzy dni z czego dwa mam wolne . CZY TO JEST MOBBING ? Dodam że nawet podział wynagrodzenia jest nie do końca sprawiedliwy .

#3 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 23 kwiecień 2021 - 09:14

Tak na odległość, nie znając Twojego charakteru pracy, trudno wnioskować, czy jest to mobbing. Trzeba by wysłuchać Twojego pracodawcy, co ma do powiedzenia. Może po prostu, według pracodawcy, za mało starasz się, jesteś leniwy, nie radzisz sobie w pracy. Nie nam to oceniać. Czy jest to zastraszanie, to też trudno powiedzieć, może po prostu pracodawca chce Cię zmotywować do lepszej pracy. Przedstawiłeś nam problem wyłącznie od Twojej strony, nie mamy możliwości zweryfikować Twojej oceny problemu.

#4 ZosiaA

ZosiaA

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 21728 postów
  • LokalizacjaWarszawa rządowa/państwowa jednostka budżetowa

Napisano 23 kwiecień 2021 - 09:37

.....taaaa
Zawsze warto zapoznać się ze zdaniem drugiej strony, to pewne.
Z własnego doświadczenia wiem, że zawsze kiedy od pracownika wymaga się większej staranności, to wyjeżdża z mobbingiem :)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy