Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Zdjęcie

Handel fotowoltaiką

wróć do serwisu Moja Firma 6 odpowiedzi w tym temacie

#1 patiks

patiks

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 2474 postów

Napisano 22 kwiecień 2021 - 09:48

Szukam kogoś, kto ogarnia temat na całym kraj. Głównie chodzi o takie tego zorganizowanie, aby zapewnić ludziom solidne instalacje i przy tym nieźle zarobić. Mam bazę zainteresowanych z całej Polski - i teraz, jak do tego podejść? 

#2 czonka

czonka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 63 postów

Napisano 26 kwiecień 2021 - 17:34

Z nimi zawrzyj umowę - https://ecopartner.co/partnerOd razu będziesz mieć wielu wykonawców na raz, z różnych miast, z różną ofertą. I wtedy możesz po prostu dopasowywać propozycje pod ludzi - moim zdaniem taka metoda działania zdecydowanie się sprawdza.

#3 patiks

patiks

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 2474 postów

Napisano 27 kwiecień 2021 - 10:03

Jak długo tak działasz? Ilu klientów obsłużyłaś? Współpracujesz faktycznie z wieloma markami, czy jest ich np. kilka? 

#4 czonka

czonka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 63 postów

Napisano 04 maj 2021 - 10:10

Od kilku miesięcy, czyli nie jakś specjalnie długo, ale mam już ten temat dosyć dobrze rozpracowany. Z wieloma markami, bo mam klientów w wielu miastach i to nieźle funkcjonuje. W każdym przypadku jestem w stanie zapewnić kogoś, kto się na tym zna, ma bardzo dobre opinie i ceny z tej ziemi. Tak więc ogólnie ten motyw jest jak najbardziej dla mnie.

#5 patiks

patiks

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 2474 postów

Napisano 05 maj 2021 - 10:02

Wiem już mniej więcej, jakie są warunki i czego można się spodziewać. Moje nastawienie do tematu jest pozytywne i wydaje mi się, że tak powinno udać się to ogarnąć sensowniej na skalę całej kraju. Muszę to jeszcze wszystko dokładnie przeliczyć, opatrzeć, ale wydaje mi się, że to jest motyw, którego szukam. 

#6 czonka

czonka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 63 postów

Napisano 07 maj 2021 - 10:45

I słusznie. Niczego lepszego raczej nie znajdziesz. Zasady współpracy są rozsądne, wszystko jest do ogarnięcia, tak więc ogólnie - to fajne warunki i opcja dotarcia do wielu klientów, więc sam temat wydaje się być całkiem OK.

#7 patiks

patiks

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 2474 postów

Napisano wczoraj, 09:42

W połowie tygodnia zawieramy umowę. Dzisiaj już odbyłem konkretniejsze rozmowy. Wszystko powinno pójść po mojej myśli, ale czy rzeczywiście tak było, to dopiero się okaże. Ogólnie model z https://ecopartner.co/partner2zdecydowanie mi pasuje i to jest dokładnie ten kierunek, które wydaje się być odpowiedni - głównie pod względem dostępności partnerów. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych