Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Zdjęcie

Gdzie kupujecie ubrania w sieci

wróć do serwisu Kadry 6 odpowiedzi w tym temacie

#1 kosek77

kosek77

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 178 postów

Napisano 21 kwiecień 2021 - 10:35

Dziewczyny! Gdzie kupujecie ubrania w sieci, jakie sklepy polecacie. Jeśli macie jakieś swoje sprawdzone marki, które możecie polecić to dajcie znać. Szukam jakiegoś sklepu, gdzie faktycznie będzie można coś sensownego trafić i ubrania będą w dobrej cenie. Jak ewentualnie możecie coś pod tym kątem polecić to dajcie znać, chętnie skorzystam z podpowiedzi.

#2 Tfutu4

Tfutu4

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 20 postów

Napisano 22 kwiecień 2021 - 10:25

Ja często kupuję tutaj https://messimo.pl/m...ajtki,c104.html:) Mają naprawdę dość szeroką ofertę.

Każdą rewolucyjną ideę można podsumować trzema fazami – to niemożliwe, nie będę marnować czasu – to możliwe, ale nie warte zachodu – mówiłem przez cały czas, że to był dobry pomysł.

#3 Kaska99

Kaska99

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 22 kwiecień 2021 - 11:25

Ja kupuję bieliznę meska i damska Lublin sklep Pradlo maja dobre produkty polskich firm

http://blogsklepupra...erki-na-wiosne/

ostatnio kupiłam mężowi wygodne bokserki męskie wiskozowe rewelacja

#4 Caryk88

Caryk88

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 209 postów

Napisano 04 maj 2021 - 10:52

Rzeczywiście tresorbutik.pl to ciekawy sklep w sieci, z dużą ilością różnych produktów wydaje mi się, że każdy coś tam sensownego będzie w stanie wybrać. Przede wszystkim dużo sukienek i spódniczek mini więc jak lubisz te klimaty jak to się mówi to mam wrażenie, że będziesz faktycznie zadowolona z tego sklepu. Szybko wysyłają, oczywiście można zwrócić w ciągu dwóch tygodni więc wygoda, bo można na sobie zobaczyć jak to wygląda.

#5 Katarynka111

Katarynka111

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 05 maj 2021 - 07:21

A to zależy czego szukasz - ja najpierw przeglądam blogi o modzie, w poszukiwaniu inspiracji. A później uderzam do sklepów internetowych, a gdzie konkretnie? To już zależy od rodzaju ubrania jaki potrzebuję. Najczęściej sprawdzam jakieś duże sklepy (dużo przecen i kodów rabatowych). Z kolei jeśli szukam czegoś unikatowego to typowo małe butiki z ubraniami - przez internet oczywiście. Także podsumowując - sklepów jest mnóstwo i trzeba po prostu określić dokładnie jakich ubrań potrzebujesz - przeglądnij szafę przed zakupami :)

#6 Stanislawmaciejewski

Stanislawmaciejewski

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów
  • LokalizacjaSandomierz

Napisano 05 maj 2021 - 08:52

allegro, albo jeśli mam konkretny model produktu to szukam gdzie najtaniej.

#7 Arystokratka

Arystokratka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 964 postów

Napisano 07 maj 2021 - 07:57

Próbowałaś na vinted? Czasem zdarza się tam znaleźć spoko ubrania.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy