Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Zdjęcie

Czat z 14 latką [POMOC]

7 odpowiedzi w tym temacie

#1 tomaszproblem18

tomaszproblem18

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 21 kwiecień 2021 - 00:44

Witam,pisalem ostatnio na czacie z 14 latką (za 3 miesiace ma miec 15 lat) z nudów,w skrócie,mam fetysz rajstop i rozwinela sie potem rozmowa,wysyłala emotki jakby ją coś podniecało i zapytałem ją potem czy mnie podnieci,ona zaczeła pisac tam zboczone rzeczy i potem napisala zebym ja ją podniecil,i wymyslilem jakies tam glupoty i potem zapytalem ją czy mi wyśle zdjecie w rajstopach,a ona napisala zebym ją pierw podniecił bo za słabo napisalem wczesniej,potem podała mi numer telefonu zebym zadzwonil i zadzwonilem,odebrała jakas starsza kobieta,ja napisalem zeby nie podawala numeru do mamy,na tych czatach bo nie wiadomo jacy są tu ludzie,potem jej w koncu wyjawiłem ze pisalem to dla beki (zartów) i sie smialem z tego co pisala,napisalem jej czy serio mysli ze bede naprawde pisal z 14 latką na takie tematy,jak mam 19 lat za miesiac i ona odpisala ze nawet cyberseks nie?,ja odpisalem, N I E, a potem ona napisala ze jest z warszawy ma 21 lat i ze jestem stulejarzem i ona napisala ze lapie pedofilow ale ja zdałem egzamin i pytalem jej z 3 razy czy moge spac spokojnie i czy nie przyjedzie polcija,lub nie jestem przestępcą,ona napisala ze spokojnie i ze nie jestem przestepcą.Na koncu pisalismy na luzie i napisala ze się ze mną fajnie pisze.Nie wiem czy jej w to wierzyć i pytanie do was,czy coś mi grozi za to? (przepraszam ale pisze to spontanicznie bo sie stresuje od 3 dni)Bardzo bym prosił o szybką odpowiedź,ponieważ codziennie się stresuje.Przepraszam że to w jak najszybszy sposób opisuje ale chce uslyszec jak najszybciej odpowiedź.

#2 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 22 kwiecień 2021 - 11:30

Art.200 par.4 kodeksu karnego.  Kara pozbawienia wolności do lat 3

#3 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 22 kwiecień 2021 - 15:44

Teraz już wiesz, że pisanie takich wiadomości do dzieci "dla beki" wcale nie jest takie śmieszne. Uważaj na przyszłość!

#4 tomaszproblem18

tomaszproblem18

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 22 kwiecień 2021 - 17:05

Guest_Guest,Guest_Gość - mam się martwić ?

#5 tomaszproblem18

tomaszproblem18

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 22 kwiecień 2021 - 17:32

Art.200 par.4 kodeksu karnego.  Kara pozbawienia wolności do lat 3

czy mam sie zacząć martwić?

#6 tomaszproblem18

tomaszproblem18

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 22 kwiecień 2021 - 17:33

Teraz już wiesz, że pisanie takich wiadomości do dzieci "dla beki" wcale nie jest takie śmieszne. Uważaj na przyszłość!

mam się martwić o to?

#7 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 23 kwiecień 2021 - 09:19

mam się martwić o to?

A skąd my mamy to wiedzieć? Zależy jak zachowa się matka nastolatki. Wtedy będziesz się martwił.

#8 tomaszproblem18

tomaszproblem18

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 23 kwiecień 2021 - 09:32

A skąd my mamy to wiedzieć? Zależy jak zachowa się matka nastolatki. Wtedy będziesz się martwił.

własnie,to była jakaś kobieta która łapała podobno pedofilii,podesłała mi jakis profil laski do strefy hosstess która miała 21 lat,ale to nie była ona bo do niej pisałem czy to była ona,na tym czacie,potem z nią pisałem na luzie na tym czacie i sama mi mówiła że mogę spać spokojnie, że nie jestem przestępcą i że żadna policja nie wjedzie,ale nie wiedziałem czy jej wierzyć w to po tym jak mnie okłamała z tym profilem.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych