Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Unowy


wróć do serwisu Sektor Publiczny 1 odpowiedź w tym temacie

#1 Guest_Justyn

Guest_Justyn
  • Goście

Napisano 19 kwiecień 2021 - 07:59

Hej pytanie dotyczy MLodziezowych domu kultury. Czy mozna zatrudniac nauczycieli na czas okreslony , na dany tok szkolny z tego wzgledu ze sa zatrudnieni na czesc etatu oraz do czasu zatwierdzenia arkusza organizacyjnego niewiadomo czy dane zajecia beda realizowane w kolejnym roku. Co z limitami 3/33 ? Czy tez obowiazuja nauczycieli. Czy mozna oprzec sie tutaj na art. 7 kn ?

#2 Guest_Aga

Guest_Aga
  • Goście

Napisano 20 kwiecień 2021 - 14:01

Hej pytanie dotyczy MLodziezowych domu kultury. Czy mozna zatrudniac nauczycieli na czas okreslony , na dany tok szkolny z tego wzgledu ze sa zatrudnieni na czesc etatu oraz do czasu zatwierdzenia arkusza organizacyjnego niewiadomo czy dane zajecia beda realizowane w kolejnym roku. Co z limitami 3/33 ? Czy tez obowiazuja nauczycieli. Czy mozna oprzec sie tutaj na art. 7 kn ?

 

Można na czas określony. Limit takich umów został określony w art. 10. ust. 12 KN "Okres zatrudnienia na podstawie umowy o pracę na czas określony zawartej w przypadku zaistnienia potrzeby wynikającej z organizacji nauczania, zgodnie z ust. 7, a także łączny okres zatrudnienia na podstawie tych umów między tymi samymi stronami stosunku pracy, nie może przekraczać 36 miesięcy."
 





Dodaj odpowiedź



  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy